Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Grill

Coś nie tak?? DUKAN, Pomocy!

Polecane posty

Hej dziewczyny! Jestem dziewiąty dzień na dukanie i nie spadłam ani kilogram z wagi :/ Nie wiem co się dzieje, może potrzebuję więcej czasu? Tak liczyłam na tą dietę :-o Miałam w planie zrzucic 5 kilo w ciągu miesiąca :-o Jak jest z Wami? Pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo, jest tu ktoś? Potrzebuję z kimś porozmawiać bo zaraz zwariuję :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość offerme, perwersje
żeby zrzucic 5 kg nie trzeba siegac po dukana , tylko ograniczyc zarcie i ruszyc tłustą doope ja pierdole :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli masz zamiar odpowiadać jak typowe, niewychowane chamidło to lepiej nie wchodż w dyskusję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość offerme, perwersje
nie wchodzę w żadną dyskusję z osobą , która jest tępa jak stara brzytwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, że Ty grzeszysz inteligencją i mądrością :classic_cool: 🖐️ Co zauważyć można po twych jakże mądrych i na wysokim poziomie wypowiedziach :-o 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanka z kłosem
Jakby tego nie powiedział - ma rację. Może ostro, ale zasadnie. Głupio czynisz a ludzi oceniamy właśnie po uczynkach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumiem o co Wam chodzi, gdzie jest problem w pytaniu? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fanka Dukankaaa
aż trudno w to uwierzyć że nic nie schudłaś... może pijesz za mało wody?? może napisz co jesz przez cały dzień?? nie znam takiej osoby która by nie schudła....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dertyuil
to sie zmierz w cm waga czasem nie schodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sniadanie: serek wiejski + 4 plasterki łososia wędzonego + dwie łyzki otrębów + błonnik , gorzka kawa. Obiad: Pierś z kurczaka+ jogurt naturalny + błonnik Kolacja: pół małej kostki twarogu+ np dwie bułeczki dukanowe , no i do tego oczywiscie 2 litry wody w ciągu dnia, plus , zielona herbata, ewentualnie druga kawa. 2 faza Sniadanie: serek wiejski z 3 plasterkami wędliny + np świeży ogórek, kawa+ błonnik Obiad: dwa kawałki łososia+pomidor+pół świeżej papryki, zielona herbata w miedzy czasie Kolacja: serek wiejscki+ pomidor + plaster wędzonego łososia, Wciągu dnia oczywiscie duzo wody, zieona herbata, kawa i otręby , błonnik. Nie wiem może jem za dużó ? :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W miedzyczasie przegryzę jakąś rzodkiewkę bądz kawałek pomidora, szpinak itp itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgddh
rusz dupe a nie w domu na kafe siedzisz!wiecej ruchu!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i nie dodałam jeszcze, że chodzę regularnie 3 razy w tygodniu na siłownię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak macie zamiar wypowiadać się w ten sposób i tak doradzać to może lepiej się nie wypowiadajcie :-o 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam to samo robilam dukana od 3maja 17maja nie bylo w ogole efektow wagowych waga ciagle w miejscu ale widzialam po nogach ze cos tam zaczynaja sie wysmuklac ale przerwalam teraz glownie jem wlasnie to co trzeba na tej diecie ale do 12 jem np chleb, czasami jakies ciastko i dalej widze efekty ale waga stoi ja nie wiem o co chodzi ale skoro widze po nogach i biodrach to sie ciesze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dukan jest białkowy, więc pewnie wyrabiasz sobie mięśnie, które ważą więcej niż tkanka tłuszczowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zreszta ja tez tak jadlam srednio co 3-4godziny ciagle woda, jakies herbaty ale ja tez duzo bo ponad 25km dziennie robilam na rowerze, do pracy i z powrotem nie wiem czy to mialo jakis zwiazek ale teraz nie jezdze w ogole, i widze ze nogi nadal spadaja a waga zostaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swoją drogą, po jakie licho patrzycie na te kilogramy? nie lepiej ogólnie na sylwetkę? same cyferki mało powiedzą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malo ale wiesz ja waze 74kg a kazdy daje mi maksymalnie 65 mam 167cm wzrostu ja mam taka figure klepsydry, duze biodra, duzy biust no i wciecie w talii, chociaz moglo by byc wieksze ;) o tyle sie ciesze z takiej figury ze moge nalozyc spodnie rurki i wygladam dobrze, bo mam normalne lydki i chude kostki mam za to kolezanke ktora wyglada jak kloda, prosta delikatnie biodra, ale za to uda i lydki to prawie jedna wielkosc i ona juz wyglada komicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×