Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość DOM OPIEKI

DOM OPIEKI - JAK SZUKAĆ?

Polecane posty

Gość gość
Ja też przez znajomych znalazłam www.senior-residence.pl potwierdzam, ze to dobry wybór. Rodzice zadowoleni, ja mam więcej czasu dla dzieci i prace, nie musze się już tak zamartwiać bo wiem, ze sa pod stała i profesjonalną opieką, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gorąco polecam dom Złota Jesien w Kaletach Pensjonat o bardzo wysokim standardzie.Bardzo dobre wyzywienie i swietna rehabilitacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gorąco polecam dom Złota Jesien w Kaletach Pensjonat o bardzo wysokim standardzie.Bardzo dobre wyzywienie i swietna rehabilitacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jowwita
Trzeba sprawdzić kilka i wybrać najlepszy. Tylko w ten sposób można podjąć słuszną decyzję. Najlepiej przejechać się i zobaczyć jak tam jest. Tutaj http://domrodzinny.pl macie namiar na taki dom opieki. Nazywa się Dom Rodzinny i mieści się w Nowym Dworze Mazowieckim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozejrzeć się w internecie, podpytać znajomych, teraz nie jest trudno znaleźć dobry dom opieki. My trafiliśmy na dom Dwa Serca http://pomorska.domyopieki.pl/ bardzo dobre miejsce. Jest tam dobra opieka, dom jest dobrze przystosowany do potrzeb osób z demencją starczą, dookoła jest ogród i sad, cisza, spokój. Co ciekawe oprócz tradycyjnej opieki lekarskiej i rehabilitacji mają tam zabiegi laserem, muzykoterapię i terapię światłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościu221
Moi rodzice babcie oddali do domu seniora Magdalenka w Dusznikach Zdroju. Www.magdalenka.org tu masz stronę. Póki co jesteśmy zadowoleni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankakot6
Nie lepiej zdecydować się na zatrudnienie opiekunki? Według mnie jak mamy taką możliwość, to warto zastanowić się nad takim rozwiązaniem. Na przykład w http://goldcare.pl oferują opiekę całodobowo, mają innowacyjny system, który monitoruje czynności życiowe podopiecznego, także ciekawa i bardzo przydatna opcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli w Katowicach, to dlatego nie trzeba szukać. Polecam www.senior-residence.pl wspaniały personel, który dokłada wszelkich starań, aby ten dom był jak najbardziej zadbany no i jego podopieczni również. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nieprawda ze dom opieki to trauma. ja przebywam na pobycie dziennym w srodowiskowym i mam okazje widziec mieszkancow domu pomocy i w ogole nie widze i nie widzialam zeby byli smutni czy przerazeni. to normalni ludzie. siadaja i rozmawiaja ze soba. wiekszosc to chorzy na stwardnienie... rozsiane. nawet inwalidzi na wozkach wyjezdzaja do miasta na zakupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja szczególnie polecam http://www.senior-residence.pl/ w Katowicach. To zadbana placówka z odpowiedzialną opieką dla osób starszych. Mam tam swoich rodziców, sa zadowoleni z pobytu. Jeśli więc ktoś się rozgląda za dobrym domem opieki dla osób starszych, ten jest idealny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna DOM
Sprawdzone Prywatne Domy Opieki, Domy Seniora, Ośrodki chorych na Alzheimera. Dolny Śląsk, Śląsk i Opolszczyzna. www.opieka-justynadom.pl Bezpłatna pomoc Firma Justyna DOM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankaaa9882
Szukają po prostu po opiniach w sieci. Jak sprawdzałam, to chyba najbardziej popularne jest to miejsce http://domseniora24.pl/ gdzie ze spokojem można zostawić swoich bliskich i są oni pod naprawdę profesjonalną opieką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie www.senior-residence.pl tutaj jest najlepsza opcją. Chyba wszędzie maja pozytywną opinię jak tak patrzyłam po forach, również złego słowa powiedzieć na ich temat nie mogę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W senior-residence w KATOWICACH mają bajeczne ceny od 4,5 do 11 tyś zł. Wiem bo dzwoniłam, cena uzależniona jest os stanu zdrowia, pokoju itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wole kameralne ośrodki, nie takie szpitalne molochy na 100 czy więcej osób. Oczywiście wszystko jest kwestią gustu. Pozdrawiam Barbara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Widzę ,ze ten temat wygasł ale być może jeszcze ktoś będzie w stanie mi pomoc....w przyszłym czasie będzie musiała iść do domu opieki moja babcia:(niestety nie jestem w stanie się nią zająć ani u niej w domu ani w moim miejscu zamieszkania/niestety życie bywa okrutne i stawia nam wybory bez wyjścia..../Jest mieszkanka okolic Katowic tzn Brynow,czy ktoś zna godziwy dom opieki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sera

Jak najbardziej potwierdzam dobre opinie o Domu Rodzinnym w Nowym Dworze Mazowiecki. Opieka profesjonalna, ojciec dzięki pobytowi tam szybko wrócił do siebie po ciężkiej operacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada

Jest też coś takiego jak opieka dzienna, może warto sprawdzić to rozwiązanie. Na czas naszej nieobecności w domu dziadek jest w takim domu opieki, konkretnie w  domu opieki Seniorek ddp-seniorek.pl/ w Rudzie Śląskiej. Ma tam dobrą opiekę, ciekawe zajęcia, posiłki. Ta możliwość bardzo nam pomogła w rodzinnym funkcjonowaniu na co dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rodzinne Domy Opieki

Dom opieki to przede wszystkim ludzie z powołaniem, ludzie z pasją, dobre dusze. Człowiek musi się czuć komfortowo. Szukajcie rodzinnych domów opieki. www.opieka-justynadom.pl Śląsk, Dolny Śląsk i Małopolska. Tel. 693 465 703

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota

Ciocia jest w www.domseniora-silesia.eu/ w Brennej i to dobry ośrodek. Często ją tam odwiedzamy.  Pacjenci mają tam dobrą opiekę (w tym pielęgniarską),  ciekawe zajęcia terapeutyczne jak malowanie, śpiewanie czy szydełkowanie. Do tego przyroda wokół, zajęcia  w ogrodzie i spacery, dobre żywienie. To dobry ośrodek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda84

Bardzo ciekawy temat. Sama niedawno stałam przed wyborem odpowiedniego domu seniora dla mojego dziadka. Po przeczytaniu wielu opinii wybrałam www.dzis.eu . Jesteśmy bardzo zadowoleni ze standardu opieki oraz panującej tam atmosfery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klara

Na zachodzie rodziny wybierają dom opieki patrząc na jakość usług, szukają jak dla siebie. U nas niestety podejście jest nadal komunistyczne, aby było jak najtaniej i w ten oto sposób człowiek trafia do nielegalnego, niebezpiecznego miejsca.....bo tu najtaniej.....Jeśli ktoś ma małą emeryturę, to zawsze można wynająć mieszkanie lub sprzedać i są pieniążki na dobry dom opieki....tak robią na zachodzie czy za głęboką wodą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza

Witam,

Ja Swojej mamie szukałam miejsca bardzo długo, aż trafiłam na dom SENIOR MED ( pod Warszawa)
Miejsce przypominające dom rodzinny, czyste zadbane. w pokojach łazienki, piękny duży ogród.

Opieka przesympatyczna ! widać że jest tu dla osób starszych, a nie za kare, Panie wyrozumiałe zawsze uśmiechnięte !

Gdybym miała wybierać drugi raz, nie zastanawiałabym się wybrała bym znowu Senior Med ! Mama bardzo zadowolona i uśmiechnięta !

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza

Ze swojej strony mogę polecić DOM MAGDALENKA w Dusznikach Zdrój. Dom bardzo duży, zadbany, nadaje się do zamieszkania dla starszych, warunki są naprawdę bardzo dobre i co najważniejsze opieka, która naprawdę stara się i dobrze opiekuje podopiecznymi.

Polecam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alanah

Fajny dom seniora położony nad morzem, w którym od jakiegoś czasu przebywa nasza ciocia, to seniornadmorzem.pl Dom jest położony w lesie w spokojnej okolicy, opieka jest tam na bardzo dobrym poziomie, ciekawa terapia zajęciowa, dobre żywienie. Taka spokojna starość nad morzem to całkiem przyjemna wizja, mi się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzyna

Bardzo funkcjonalna sprawa to opieka dzienna, sprawdźcie czy nie macie tego w okolicy. To dużo lepsze rozwiązanie niż dom spokojnej starości, bo osoba jest oddana pod opiekę tylko w godzinach dziennych kiedy to większość z nas musi pracować. Nasz tata jest w Domu Dziennego Pobytu Seniorek w Rudzie Śląskiej www.ddp-seniorek.pl/ i to jest bardzo dobra placówka tego typu, ma tam terapię zajęciowa i dobrą opiekę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×