Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

waldi_1

fajnie sie bawia?

Polecane posty

Perwersja, moja dziewczyna znów ma okres, więc musiałem sobie jakoś pomóc ;) Poza tym postanowiłem się podzielić z wami tym co zobaczyłem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Profesorze-myślę, że mało kto jest obiektywny w ocenie siebie samego. :) Mi się moje oczy podobają, słyszałam też kilka komplementów od innych, ale o gustach się nie dyskutuje. ;) Mogłyby być trochę większe. :D Waldi z tymi okresami to tak jest, że co miesiąc są. :p Ale mi to osobiście w niczym nie przeszkadza. :classic_cool: ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi również nie przeszkadza :) na pewno są ładne, komplementy były, jest w porządku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet w pomaranczy
Ja bym wsadzil perwersji:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mi się załaduje i obejrzę do końca to się wypowiem :p Na razie plus za niełysą paukę :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani ma fajne ciało, tandetny makijaż :p Lód słaby :p seks trochę zbyt delikatny, zwłaszcza pod koniec. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie oglądałem tego filmiku, ale perwersjo, dobry lód to również pojęcie względne, dla różnych facetów różne lody są dobre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do perwery
co ty o seksie mozesz wiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"dobry lód to również pojęcie względne, dla różnych facetów różne lody są dobre " Wiem! :D ale pani praktycznie samą głowką się zajmowała, ja nie lubię tak lodów robić, więc dlatego uważam, że słaby :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perwersja, właśnie jej ciało jest zajebiste wg mnie. Dupcie ma świetną. Facet faktycznie trochę za delikatny jest, więc się zgadzamy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mephi-przetłumacz mi z literówkowego na nasze? :D Śpiewała? :D Ja w trakcie seksu nie śpiewam. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no chyba, że tak. sama główka nie wystarcza, lód tragiczny, co najmniej półgodzinny.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba bedzie zrobic casting na kafe na dobrego loda :classic_cool: Szczegolnie biorac pod uwage to ze sporo tu fanek DT ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×