Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mariolka13

Jak wzbudzić w nim zazdrość?

Polecane posty

Gość Mariolka13

Jak wzbudzić w mężczyźnie zazdrość ale tak aby zabolało :) Dodam jeszcze że niestety mamy kontakt przez net bo on jest obecnie za granicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najpierw go musisz rozkochać
Bo skoro chcesz w nim wzbudzać zazdrość, to najpierw musisz go w sobie rozkochać. Problem w tym, że dziewczynie, która rozkochała w sobie chłopaka wzbudzanie zazdrości nie będzie się opłacać, bo kochający do szaleństwa i tak najczęściej będzie spontanicznie zazdrosny. Problem jest wówczas, jeśli on dziewczyny nie kocha, co więcej, ma ją w ostatnim odcinku przewodu pokarmowego, a jest z nią tylko dla tego, że albo nie ma innej alternatywy, albo po prostu jest mu z nią wygodnie. W końcu gdzieś tą produkcję jąder trzeba złożyć. W takiej sytuacji zazdrości wzbudzić się nie da, bo, ale to już posłuchajcie sami: http://miglanc82.wrzuta.pl/audio/0wdLxujQYn5/violetta_villas_-_nie_ma_milosci_bez_zazdrosci ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariolka13
Tak tak to wszystko prawda i ja wiem , że on mnie kocha tylko że on się chyba domyśla że mnie miłość do niego też nie minęła. Ostatnio rzucił fotke na NK taką że aż mną potrzepało ( oczywiście z kobietą).Dlatego nie zamierzam okazać zazdrości a chcę aby poczuł jak to jest fajnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli kocha, to nie rani!
No chyba, że gnojek do żadnych uczuć niezdatny. Jeśli chwali się fotkami z innymi kobietami, to albo jest niedorozwinięty i wówczas należy sobie dać z nim spokój, albo po prostu chce pokazać, że umie się pocieszyć. A skoro pocieszyć się umie i takie pocieszenie pokazuje innym, to gdzie tu mowa o uczuciu? Miłość powinna być prawdziwa i nie opierać się na teatralnych gestach. Tam gdzie jest tylko gra, wzajemnie przyprawianie sobie powodów do łez miłości żadnej nie ma. Podoba ci się gówniarz i wszystko, ale to że ci się podoba, a nawet to, że ty się jemu podobałaś, wcale nie znaczy, że miłość między wami jest. Nie ma żadnej miłości, może coś kiedyś było, a teraz jest chęć upokorzenia i nic więcej. Na szczęście stare przysłowie mówi - tego kwiatu to pół światu. Rozejrzyj się, na pewno znajdziesz to, co szukasz. Możesz się jeszcze wspaniale śmiać, więc czemu teraz przeżywasz, że dupek okazał się ciebie nie wart?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowy Freud
zrob kilka fajnych fotek z przystojniakami i wrzuc je na NK...to wtedy moze zmieknie...napisz tez jacy sa mescy, dowcipni, swietnie tancza i jakie maja super samochody..nakituj troche...faceci nie lubia jak kobieta wychwala innych w ich obecnosci...to ich dobija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariolka13
Jeśli kocha to nie rani Zgadzam się z Tobą w zupełności :) Cóż niektórzy nie potrafią dorosnąć do uczuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilianka 587354
zamiast bawić sie w gierki typu" robimy sobie na złość" moze poprpstu porozmawiaj i bezposrednio wyraz ze wymagasz od niego szacunki i liczenia sie z twoimi uczuciami. Jak nie zrozumie to nigdy nie zrozumie, jak niedojrzal to nigdy nie dojrzeje i pogodz sie z tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdolowana80
racja,..nie warto odbijać piłeczki bo się od siebie oddalicie...może on poprostu celowo to zrobił, żeby sprawdzić twoje zachowanie albo uczucia w stosunku do niego. możesz z nim pogadać na ten temat albo odwrócić to w żart, na pewno ździwi sie twoją reakcją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×