Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szczurzyca

Jak nabrać rzeźbę a nie przytyć?

Polecane posty

Czyli chcesz nabrać masy mięśniowej? Polecam dietę białkowo węglowodanową i odpowiedni trening na siłowni, plany i ćwcizenia znajdziesz bez problemu na profilu Hellhound na facebooku, przydatna strona można znaleźć wiele porad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merasa
wg mnie najlepiej cwiczyc isie tym nie przejmowac - jasne ze miesnie wiecej ważą niż tłuszcz ale to dobrze - lepiej mieć wiecej kg w mieśniach niż w tłuszczu który sprawia że jesteś w coraz gorszej kondycji :) jak chcesz to czytałam ostatnio jeszcze o http://www.somatodrol.com/ podobno ma świetne wyniki jeśli chodzi o spalanie i przyrost masy mięśniowej. poczytaj sobie o nim moze pomoże :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi udało się, dzięki suplementowi largomass. Oczywiście w połączeniu z sumiennymi treningami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam inwestycje w trenera personalnego, który stworzy program indywidualny treningów. Dodatkowo w moim przypadku wspierałem się suplementem largomass.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam suplement largomass, sam stosowałem i udało mi się stworzyć wymarzoną rzeźbę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
twoj organizm jest wyjalowiony, miksuj sobie blenderem rozne owoce i pij sobie raz dziennie takie cos, moze sobie tez liscie szpinaku dodac, sa bardzo zdrowe a nie czuc ich razem z owocami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam pole dance, juz po keotkim czasiem zaczyna cielo fajnie wygladac *.*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×