Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zagubiona555

O CO MU CHODZI????

Polecane posty

Gość zagubiona555

pare lat temu bylam w zwiazku z pewnym Michalem. bylismy 2,5 roku ze sobą. ale nie wyszlo (nie bede sie rozpisywac na ten temat, ale on zerwał). jakis czas nie utrzymywalismy kontaktu, jednak ostatnio odnowilismy, dalej sie lubimy, lubimy ze soba gadac i czasem sobie pomagac. jednak ktoregos dnia spotkalismy sie. gadalismy szczerze itp. powiedzial ze po mnie mial dziewczyne ale rozstal sie z nią, ze bedac z nią myslal o mnie wiec to nie mialo sensu i ze dalej jestem dla niego bardzo wazna. to bylo fajne spotkanie, przegadalismy pol nocy, jak wracalismy to wzial mnie za reke. jak sie zegnalismy to powiedzia ze trzeba sie koniecznie spotkac jak najszybciej, powiedzialam ze zdzwonimy sie. jednak potem musialam wyjechac na pare dni a on w tym czasie spotkanie zaproponowal, potem jak wrocilam to napisalam jaki dzien spotkania mi odpowiada, napisal ze niestety on wtedy nie moze i ze moze we wtorek. mi tez ten dzien pasowal wiec zgodzilam sie, jednak potem napisal z przeprosinami ze jednak nie da rady w ten dzien bo musi oddac rzeczy swojej bylej a nikt za niego tego nie chce zrobic i ze chce miec to juz z glowy, ok zrozumialam. w takim razie zapronowal inny termin, jednak mi nie pasowal wiec dalam mu pare innych dni kiedy bym mogla sie spotkac...napisal ze narazie nie da rady bo ma duzo na glowie, praca, studia i w ogole i ze w lipcu bedzie juz lepiej, wiec ok rozumialam to. jednak pare dni pozniej bylam na zakupach w centrum handlowym i spotkalam go... chwile pogadalismy bo spieszyl sie do kina bo bilety zarezerwowal (niestety nie widzialam z kim szedl bo pewnie pod kinem sie z kims umowil a ja tam juz nie chcialam wypatrywac)- a wiem ze sam do kina na pewno nie chodzi... widzac mnie troche sie zmieszal, tak przynajmniej wywnioskowalam... no i teraz nie wiem co jest, tu pisal ze tak nie ma czasu i w ogole ale zeby pojsc do kina to ma czas tak? nie chcialam juz mu nic mowic bo nie chce mu robic wyrzutow bo nie jestesmy razem ale jednak nie w porzadku sie zachowal, jak sadzicie? teraz czekam chyba jak on sie odezwie, sama nie bede sie odzywac, mam racje? czy cos mu napisac odnosnie tego? albo jak sie odezwie to wspomnic np ze jak nie chce sie spotykac to nic na sile, czy lepiej nie? sama nie wiem co robic i co o tym myslec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladaco
o chipsy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proste kobiety
nie wiem czy jestes slepa ale napewno sypiajac z tamta poprzednia laska nie myslal ze to ty - wmawiasz sobie ze bedzie fajnie ale nie bedzie koles posuwa co mu przyjdzie a wiadomo ze byle zawsze dadza tylko trzeba je wpierw udobruchac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeczytaj co napisałaś
facet niby taki zajęty a jakoś na kino ma czas....chyba nie sądzisz że chodzi tam z kolegami.... myślę że to ściemniacz, wyrywa co się da i pilnuje tej laski która aktualnie wydaje się łatwa i osiągalna Ty łatwa się nie wydawałaś bo ciągle nie mogliście się zgrać terminami, więc myślał że pogrywasz by wydawać się trudno dostępną...no i w efekcie poszedł do kina z kimś innym naprawdę wierzysz że koleś umawiał się z inną laską a myślał o Tobie ? wciska Ci kit a Ty to łykasz jak pelikan... pewnie jak był w kinie z inną to też rozmyślał o Tobie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagubiona555
maciej racje, to w tym wypadku sie nie odzywac czy napisac mu cos odnosnie tego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeczytaj co napisałaś
faceci zagadują do byłych bo wiedzą że jeśli taka laska podtrzymuje kontakt to znak że nadal ma senstyment jeśli ma sentyment to znak że łatwo taką namówić na seks udając zaangażowanie o wiele łatwiej namówić na seks byłą niż zbajerować nową pannę była najprawdopodobniej wskoczy do łóżka już na pierwszej randce, z nowopoznaną laską to więcej zachodu, bo to koszt kilku randek i jeszcze nie wiadomo czy się uda pomyśl logicznie, facet sam z Tobą zerwał więc niby czemu teraz nagle miałby coś do Ciebie czuć ? wtedy to była jego decyzja prawda jest taka że to Ty nie pogodziłaś się wtedy z tym że odszedł, nie wiesz czemu i liczysz na to że "jeszcze się między Wami ułoży", a on liczy tylko na niezobowiązujący seks oparty na Twoich nadziejach i sentymencie do tego co było między Wami wcześniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeczytaj co napisałaś
a niby po co chcesz do niego pisać ? by znowu dać mu sygnał że cały czas siedzisz, czekasz na niego i analizujesz każdy jego gest i słowo ? szkoda że wtedy nie poczekałaś przed kinem by zobaczyć z kim tam jest....może wtedy przejrzałabyś na oczy i zobaczyła rzeczywistość taką jaką jest a nie przez pryzmat Twoich fantazji skoro intuicyjnie wyczułaś że zmieszał sie gdy spotkałaś go przy kinie, no to chyba nie był tam sam....gdyby faktycznie ucieszył się na spotkanie i był tam z kumplem czy kumplami to zaproponowałby byś się przyłączyła....nie zrobił tego więc był z laską.... czy tak trudno to wydedukować myśląc logicznie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagubiona555
Masz calkowitą racje, glupote bym zrobila gdybym do niego napisala, by sobie pomyslal ze o tym mysle itp. tylko jesli sie odezwie to olac go calkowicie i sie nie odzywac czy napisac mu wtedy ze ja glupia nie jestem zeby mi kity wciskal i ze nie ma sensu juz sie spotykac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzika kicia ma pazurek
a nie mozesz pytania z tematu skierowac do swojego bylego??? o co mu chodzi???, czego oczekuje??? powiedz zeby sie okreslil bo nie masz ochoty na przelotne znajomosci i niezobowiazujacy sex...prosto z mostu wal do niego i jak najbardziej zapytaj co to niby ten wypad do kina mial znaczyc skoro taki zajety jest...jak nic z tym nie zrobisz kolo pomysli ze jestes strasznie naiwna skoro nie widzisz jak robi cie w balona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeczytaj co napisałaś
jak się odezwie to napisz mu że ładna jest ta laska z którą był w kinie.... pewnie wtedy napisze że to "tylko" koleżanka ze studiów.... wtedy już wiesz o co kaman

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srutek-tutasek
jak napisze to odpowiedz mu po prostu, ze szkoda Ci dla niego czasu, nie wspominaj o tamtym wyjsciu do kina, bo wywnioskuje, ze Cie to zranilo. Krotka pilka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hittttttttttttttt
co za brednie,ile masz lat dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×