Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dodatjuok

jaki samochód najwygodniejszy do podróży z dzieckiem?

Polecane posty

Gość alaaaa ma kotaaaaaaa
kobieta pyta o wygodne auto to polecają i polecają dobrze! bo vany są wygodne nie tylko dla rodzin z dzieckiem. jak ktoś nie miał z tego typu autem styczności- niech się nie wypowiada. bo porównywać punto do jakiegokolwiek vana to jakaś żenada. Jak się pomyśli to i do malucha sprytnie się spakuje ale czy z bagaznikiem na dachu i bagażami poupychanymi w każdym wolnym miejscu to wygoda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alaaaa ma kotaaaaaaa
dokładnie diesle dużo nie palą sharan pali coś koło 9 l na 100km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też kiedyś mi się wydawało że combi albo van to bez sensu. Ale potem się człowiek przekonuje jaka to wygoda. Z zewnątrz jest niewiele większy od kompakta ale miejsca dwa razy tyle. I pali 6/7 l na 100 więc naprawdę niewiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iojhuhg
audi rs6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Renault Laguna II koniecznie (!) wersja po liftingu, bo ta przed to skarbonka bez dna. Jak dobrze poszukasz, wydasz ze 3 tys więcej niż zakładałaś, ale będziesz zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mitsubishi space runner, alhambra, touran, sharan, scenic, zafira

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
he he gościu do laguny II nie mieści mi się wózek w całosci do bagażnika. Gondola musi jechać na tylnim siedzeniu. CO mogę polecić? Skode superb - koniecznie w kombi albo toyotę avensis też w kombiaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiscie,ze jesli chodzi o rodzinne auto to tylko Van lub suw, ja tylko takie mam od zawsze i pol Europy przejechalismy takim autem 4 osoby i pies:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pisalam wyzej Chevrolet Captiva bardzo duze auto, teraz takim jezdze i bardzo bardzo polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość od laguny
A tego nie przewidziałam! Kocham swój samochód i zawsze wydawało mi się, że tam wszystko wejdzie - w lutym się okaże :) skodą superb też jeździłam i tam powinno się wszystko zmieścić bez kombi. A ładnej avensis nie kupi w tej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wolsfagen passat kombi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gościu od laguny superba też nie kupisz w tej cenie. Jedynie to właśnie laguna, ale tak jak napisałam nie mieści się cały wózek. Może inaczej. Jedzie wózek walizka i godnola i jedno jedzie na tylnim siedzeniu. W glupiej astrze kombi wszystko się mieści do bagażnika - a to auto 2 segmenty niżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
volvo v50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My posiadamy citroena berlingo z 2003r. Nie jest nowy, ale mało pali, bo disel, w trasie ok 5-6l/100km. Bagażnik ogromny, wózek wchodzi bez składania, plus pozostałe graty, lodówka turystyczna, torby... Szczerze polecam. Nie zamienimy go na żaden inny. A z innych aut to opel meriva lub zafira, wszelkiego rodzaju suvy lub kombi tez nie są złe. Znajomi maja renault scenic i są zadowoleni przy 3 dzieci. Ale nie każde z tych aut uda się kupić za 10.000. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my mamy zafirę, jest świetna, pakowna i niezawodna. Mielismy lagunę ale same problemy z nią były. Zamieniliśmy na rodzinna zafirkę. Wcześniej był też scenic. Jeżeli trafisz na zadbany polecam jak najbardziej. Wyżej się siedzi i wygodny jest. Jednak do francuzów szcześcia nie mielismy jak do tej pory i szybko się ich pozbywaliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My od 3 lat mamy Mazde 5 jesli będę zmieniać samochod to tylko na taki sa lecz nowszy model. Uwielbiam ten samochód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
peugeot 807 Citroen C8 , Citroen Picasso .duze wygodne samochody , mam 807 w trasie spalanie 6litrow ropy ,wygodniejszy od Sharana ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko Tir:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka pyta o wygodne auto do podróży z dzieckiem.Jednym dzieckiem! A wy jej polecacie vany.Po co? My dopiero teraz, przy trzecim dziecku kupiliśmy duże auto terenowe. Wcześniej z dwójką spokojnie mieściliśmy się do volvo V40. Polecam to auto. Miejsca w bagażniku naprawdę dużo, przede wszystkim jest to porządne, szwedzkie, bezpieczne auto (obecnie volvo kupili Chińczycy, ale model V40 produkowany był w Szwecji). Jeśli chodzi o bezpieczeństwo to volvo zawsze było godne zaufania. Jedyny minus był taki, że przy dwóch fotelikach z tyłu ciężko było zabrać dodatkowego pasażera (np.babcie) bo było jej jednak dość ciasno,ale do przeżycia. Przy jednym dziecku tego problemu jeszcze nie było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A, i nasze volvo przy silniku w dieslu 2.0 pali ok.6l/100km. Mamy je do dziś, bo szkoda sprzedać :) Za10 tys. kupisz ok.10-letnie auto. Ale moim zdaniem, lepsze 10-letnie volvo, niż 6-letnie wynalazki ze wschodu :) Jest to praktycznie samochód bezawaryjny, trzeba robić tylko to, co przy normalnej eksploatacji (rozrząd, klocki hamulcowe, czy elementy zawieszenia,które się zużywają).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
akurat bagażnik nie powinien stanowić problemu, bo nawet jeśli macie mały samochód i tym samym mały bagażnik to można po prostu dokupić box taki jak tu http://www.boufen.pl/sprzedaz-bagaznikow.html i po sprawie - wszystkie rzeczy się zmieszczą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie najwygodniejszy jest Jeep, może nie do miasta, ale na moje potrzeby jest super - przestronny, wszędzie wjedzie. Mam dużą rodzinę, dziec*****es – podróżuje się super i jest przestronnie. Ja akurat mam go w leasingu i płacę tylko ratę i za paliwo, reszta jest na głowie salonu, świetna sprawa. (Jakby ktoś pytał to jest takie coś w ofercie autoryzowanego dealera z Warszawy www.edmark.com.pl). Poza tym, jak nie wiecie czy auto będzie wygodne to możecie przecież w salonie umówić się na jazdę próbną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam ssanga tivoli i dla mnie jest w porządku. Autko jest zwinne, dobrze się prowadzi z czujnikiem parkowania. Dla mnie to bardzo pomocne, bo parkowanie mi nie wychodzi. Jest sporo miejsca więc i z przodu i z tyłu można fotelik dla dziecka wstawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najwygodniejszy ? DUZY !! Im wiekszy samochod tym wyzszy generalnie konfort jazdy (nie liczac furgonetek i tirow :P ) My mamy tzraz Toyote Avensis (nie kombi), z 2013 roku, kosztowala troche wiecej ( ;) ) niz 10 000 ale dla nas (mamy jedno dziecko) na trasy jest idealna :) Bagaznik ma duzy, wszystkie klamoty na 3 tygodniowe wakacje sie nam bez problemu mieszcza bez koniecznosci zawalania tylnich siedzen. Jezdzilismy juz Opel Astra, Opel Vectra, VW golf, Audi A4, Audi A6... Avensis jesli chodzi o konfort i pakownosc, moge smialo porownac do A6 (mniej jakosc wykonczenia... bo cudow nie ma ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam opla Insignia z 2016 roku. Duży pojemny łatwo i przyjemnie się go prowadzi a co najważniejsze wygodny przestrzenny i ma duuuzy bagażnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakiś van najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja teraz przesiadłam się z małego crossover do peugeota 5008 i powiem że wygodniej o wiele jest jeździć z dziećmi takim autkiem. Bo nie dość że miejsca więcej na foteliki jest to i w bagażniku można więcej schować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×