Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość poloniamolonia

Moj syn nie ma dziewczyny! Czy to normalne?

Polecane posty

Gość poloniamolonia

Nie wiem czy to normalne. Syn nie ma dziewczyny, z zadna dziewczyna sie nie umawia. No kolegow rowniez nie ma, ja i maz mamy obawy ze on jest gejem. On ma juz 18 lat, w jego wieku to najwyzsza pora by myslal o zalozeniu rodziny. Jedna z kolezanek chwalila mi sie ze jej syn zostal ojcem jak byl w wieku mojego syna a druga znajoma ze jej corka w wieku 19 lat miala juz meza. Ja bym chciala juz zostac babcia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o jjja pertolee
Jestes psychiczna i masz chorych znajomych . 19 latek to jeszcze dzieciak , niech najpierw skonczy skoczle, kształci sie dalej ,rozwija siebie ; zawodowo i towarzysko glupia babo :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość banka mydlana
kobieto syn ma dopiero 18 lat a ty juz chcesz by dzieci robil jak sam jest dzieckiem? moze jest niesmialy skoro nie ma kolegow to moze ma problem z nawiazywaniem znajomosci? moze pomoz mu w tej kwestii a nie robisz z niego geja !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poloniamolonia
Tylko że rówieśnicy mojego syna wszyscy mają dziewczyny, a on jedyny siedzi w domu za zamkniętymi drzwiami i nigdy w życiu na dyskotece nie był. Wiele osób z rodziny dogaduje mojemu synowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o jjja pertolee
jaassne ,wszyscy mają dziewczyny no hahaha nie rozsmieszaj mnie , wsrod moich znajomych wiekszosc dziewczyny nie ma ,a jestem rok starsza , w tym kilka prawiczków , wiec puknij sie w łeb i daj chlopakowi spokoj a tak w ogole ACHTUNG = PROWO 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prowo...........
prtowo- ale fajna i śmieszna ;) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poloniamolonia
Poza tym mam koleżankę która ma córkę. Siostra mojej koleżanki mieszka we Włoszech, gdyby mój syn zakręcił się koło takiej dziewczyny to mógłby jeździc do Włoch, tam mógłby dostac pracę i byś może ja bym Włochy zwiedziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misslady
fajne prowo :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezuuu jaka rozpacz...litości... Syn ma 18 lat! Szkoła ma być mu w głowie, chociaż dziewczynę by mógł miec:] ale nie od razu dzieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 22 lata i też nie mam dziewczyny i bujajcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lil Scars

... głupia babo wykorzystywać swoje dziecko dla własnych celów,

... się i ... ci w anal ...a ...o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×