Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość poloniamolonia

19letni syn nie mający dziewczyny! Czy to wstyd?

Polecane posty

Gość poloniamolonia

Nie wiem czy to normalne. Syn nie ma dziewczyny, z zadna dziewczyna sie nie umawia. No kolegow rowniez nie ma, ja i maz mamy obawy ze on jest gejem. On ma juz 18 lat, w jego wieku to najwyzsza pora by myslal o zalozeniu rodziny. Jedna z kolezanek chwalila mi sie ze jej syn zostal ojcem jak byl w wieku mojego syna a druga znajoma ze jej corka w wieku 19 lat miala juz meza. Ja bym chciala juz zostac babcia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezpapkowa mama
ty chyba na głowę upadłaś, żeby chłopak w tym wieku zakładał rodzinę, nawet dla dziewczyny to wcześnie na zakładanie rodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poloniamolonia
Ale jego wszyscy rówieśnicy mają już dziewczyny a on nic? Wszyscy w mojej rodzinie dogadują mojemu synowi że nikogo sobie nie znalazł , że jest sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poloniamolonia
Poza tym mam koleżankę która ma córkę. Siostra mojej koleżanki mieszka we Włoszech, gdyby mój syn zakręcił się koło takiej dziewczyny to mógłby jeździc do Włoch, tam mógłby dostac pracę i byś może ja bym Włochy zwiedziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To że nie ma dziewczyny nie musi oznaczać od razu, że jest gejem. Może po prostu nie jest jeszcze gotowy emocjonalnie i woli towarzystwo kolegów i zabawę niż chodzenie na randki. Teraz czasy się zmieniły, zakładanie rodzin, małżeństwo i wiele innych spraw z "dorosłym" życiem odkłada się na później. Wszyscy patrzą na karierę, na wysokie zarobki, taki wyścig szczurów. Niestety. Myślę, że powinniście z mężem podpytać troszkę syna albo nawet jego kolegów czy ma kogoś na oku, czy się z kimś spotyka, oczywiście nie tak na poważnie, żeby syn nie miał wam tego za złe. Obracajcie to wszystko w żarty, z uśmiechem na twarzy. Możecie nawet przy pytaniu syna czy ma jakąś dziewczynę na oku dorzucić "a może Ty jesteś gejem"? (oczywiście dalej żartobliwie) zobaczycie jak zareaguje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poloniamolonia
On kolegów również nie ma. Raz zaprosiłam jego kolege i koleżankę z klasy i ja i mąż z nimi nawiązaliśmy dialog i rozmawialiśmy i przy każdej okazji pytaliśmy się jakie oceny nasz syn w szkole dostał, czy jest coś do czego się nie przynał i potem już powiedział im że nie chcę by oni do nas przychodzili. Jeśli chodzi o chłopaka to chłopak wcześniej powinien się spieszyc do zakładania rodziny niż dziewczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waleria różana
prowo o totku sie nie przyjęło wiec to?:D kochanie, wiem że wakacje za pasem i że nudzi ci sie wybitnie, ale do prowokacji to ty nie masz daru;D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro unika kontaktu z rówieśnikami to może ma jakiś problem. Może powinniście się zastanowić nad poradą u psychologa, najpierw wy sami a później jeśli się uda namówcie syna chociaż na jedną wizytę. Nie wolno bagatelizować takich objawów, bo jeśli syn odrzuca społeczeństwo to nie jest normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przecież twój syn
wygrał w totolotka i nie chce ci oddać tych pieniędzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×