Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gmaja

przykladowy pozew o alimenty.

Polecane posty

witam, mam ogromna prosbe czy ktos moze zna strone gdzie sa przykladowe pozy o alimenty albo czy ktos mogby mi na maila przeslac taki pozew? Nie najlepsza jestem w pisamiu pism a chcialabym najpierw zobaczyc takowe. moj maila gmaja123@wp.pl Bardzo prosze o pomoc aha nie chodzi mi o wzor jakich pelno w necie tylko gotowy pozew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ja wiem ze tam sa wzory i kalkultory. ale mnie chodzi o tzw gotowca a nie wzor, ktory sie wypelnia. chcialam zobaczyc jak sa opisane sytuacje zyciowe i mozliwosci pozwanego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zachowujesz się jakbyś chciala ściągnąc od kogoś maturę niby znasz pytania, ale dalej chcesz gotowe odpowiedzi :o musisz się niestety oprzec na WZORACH i do tych wzorów dopasowac swoją własną sytuację jeśli nie jesteś w stanie tego zrobic sama, radzę wynając adwokata, który własnie jest od tego - znając "wzory" dopasuje twoją sytuację i pomoże ci opisac wszystko z odpowiedniej perspektywy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coz za błyskotliwe porównanie. lepiej poczytać pozwy i opierajac sie o nie napisac cos sesownego, a nie silic sie i udowadniac bog wie komu ze samemu mozna napisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spokolokooo
gmaja,co ty,imbecyl,ze nie umiesz opisac swojej sytuacji zyciowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×