Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zakochany xyz

Szukam Cię....

Polecane posty

Gość gość
Pisać sobie możesz, ale dla mnie liczy się to co robisz a dokladniej czego nie robisz i to własnie o Tobie świadczy. Amen K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zamiast coś dać to oczekiwania ? w*********j

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mylę się? Czyżby? To dlaczego tak jest? :-( Odpisz jak będziesz, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpisał bym gdybym kumał o co ci chodzi ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona myśli, ze rozmawia ze swoim '.';.//,';,'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O nic, mam dość, znajdz sobie inną zabawkę. Ja w przeciwieństwie do Ciebie mam uczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no weź się obraź ...nawet nie wiesz czy na właściwą osobę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a - Życie uczuciowe » Spis tematów Dodaj nowy temat Szukaj Dodaj do ulubionychZaloguj Odpowiedz na ten temat Szukam Cię.... poprzednie1...132133134135 27.04.14 [zgłoś do usunięcia] gość gościu wyżej z kim piszesz?? 27.04.14 [zgłoś do usunięcia] gość Wyżej? jezyk.gif Do K. 27.04.14 [zgłoś do usunięcia] gość a co jest do Magdy? 27.04.14 [zgłoś do usunięcia] gość aha 27.04.14 [zgłoś do usunięcia] gość o korfa ,a tu ile debili piszesmiech.gif 27.04.14 [zgłoś do usunięcia] gość razem z toba to sześć debili 27.04.14 [zgłoś do usunięcia] gość Do Magdy to chyba gościu co szuka bo kocha czy kocha bo szuka...jakoś tak. 27.04.14 [zgłoś do usunięcia] gość gościu z 14:19 mylisz się 27.04.14 [zgłoś do usunięcia] gość więc ? 27.04.14 [zgłoś do usunięcia] gość więc ? 27.04.14 [zgłoś do usunięcia] gość Pisać sobie możesz, ale dla mnie liczy się to co robisz a dokladniej czego nie robisz i to własnie o Tobie świadczy. Amen K. 27.04.14 [zgłoś do usunięcia] gość zamiast coś dać to oczekiwania ? w*********j 27.04.14 [zgłoś do usunięcia] gość Mylę się? Czyżby? To dlaczego tak jest? smutas.gif Odpisz jak będziesz, pa 27.04.14 [zgłoś do usunięcia] gość Odpisał bym gdybym kumał o co ci chodzi ... smutas.gif 27.04.14 [zgłoś do usunięcia] gość Ona myśli, ze rozmawia ze swoim '.';.//,';,' 27.04.14 [zgłoś do usunięcia] gość O nic, mam dość, znajdz sobie inną zabawkę. Ja w przeciwieństwie do Ciebie mam uczucia. 27.04.14 [zgłoś do usunięcia] gość no weź się obraź ...nawet nie wiesz czy na właściwą osobę poprzednie1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A obrażę się, ale na realną nie wirtualną osobę. Niby wiele dla niego znaczę a nie ma dla niego różnicy czy jestem czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jak Ci wczesniej napisalem nie mam zamiaru nic zrobic , niczego zmieniac w moim zyciu . Jak sama wiesz moja rodzina , moja zona sa dla mnie najwazniejszymi osobami i prosze uszanuj to , nie rob sobie niepotrzebnych nadzieji . Nasza milosc przeminela z biegiem lat , owszem wspomnienia pozostaly , ale nie sa one w moim zyciu takie wazne . Przykro mi , ze nie ulozylo Ci sie zycie prywatne , ale jest to zasluga twoich zniezbyt rozsadnych wybarow .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co tu piszesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To sie nazywa niestabilnosc emocjonalna.Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem stabilny emocjonalnie i zawsze bylem , Ty chyba piszesz o sobie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Manipulacja uczuciami innej osoby to jest stabilnosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawdę nie musisz tego robić P. Nie fair. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co jest nie fair ? To, ze sama sobie wmawiasz i sie nakrecasz , no przeciez ja nigdy Ci nic nie obiecywalem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obiecywales kiedys bardzo duzo,widze masz krotka pamiec ale niewazne.Powodzenia w dalszym zyciu beze mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grazynka to znowu Ty? Widze lubisz sie zabawiac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obiecywalem kiedys , kiedy bylem w Tobie zakochany , Ty tez mi obiecalas wiele ,ale jak dobrze wiesz zycie potoczylo sie swoim torem, niestety lub stety juz bez nas dwojga razem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra dajmy sobie juz spokoj jestesmy przeszloscia i niech tak zostanie lepiej sie nie kontaktowac wcale bo ja z Toba nie umiem sie przyjaznic.Milo bylo popisac i bedziesz w moim sercu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
GrazynKo co koniec zabawy?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie to nie pisala Grazynka , to raczej bylo do mnie od B..ki , to Jej styl pisania . Milo mi, ze zawsze bede w Twoim sercu , nie da sie ukryc , ze pierwsza milosc nie rdzewieje . Doskonale wiesz , ze nigdy juz razem nie bedziemy wiec lepiej zamknacten rozdzial przeszlosci i do niej nie wracac , to nic dobrego nie wnosi w nasze zycie . Zycze Ci madrych decyzji i powodzenia w zyciu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy wy przypadkiem nie zrywaliscie kontaktów tak ze trzy razy wcześniej? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To juz robi sie nudne oni zrywaja kontakt tak zeby go nie zerwac :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aaaaaaa ! No to se popisaliście ...w nocy ,szkoda że beze mnie,dla Twojej wiadomości nie napisałem ani słówka,w nocy śpię ;) B...o tak piszę byś wiedziała,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez tak mysle ze nigdy nie bedziemy razem mysle tak samo. Dzieki za zyczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To tutaj są dwie B..ki? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoj styl pisania tez poznaje i to Ty pisales ale niewazne I wcale nie mialam zamiaru z Toba byc myslalam ze mozna byc znajomymi ale potwierdza sie regula ze to niemozliwe byc znajomymi z eks. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napiszę tylko raz ....moje wpisy były tylko te o łosiu,z wieczorka,nockę zarwałaś nie ze mną :D jeśli nie wierzysz Twoja sprawa,w nocy mam taki dziwny zwyczaj że śpię ;) Bywaj !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×