Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mała_Czarna_z_mleczkiem

10kg w miesiąc

Polecane posty

Gość A ILE KALORIII
SIE JE ZEBY TAK SCHUDNAC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ile ważysz? Ile schudłaś na tej diecie? Ja swojego czasu też byłam na drastycznych dietach, które zrobiły sajgon w moim organiźmie. Nie lepiej 1000 kcal + ćwiczenia i w miesiąc -6 kg? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puki co spadłam 6 kg w 3 tygodnie :) Ja na ogół mało jem ale ćwiczyć mi się nie chce tak szczerze :) Myślałam o jakiejś diecie dukana czy kopenhaskiej :) Albo może jakiś własny jadłospis :) Tylko nie wiem czy to coś da :) Zależy mi żeby zrzucić te 10kg własnie do połowy lipca :) Jeśli się nie uda to trudno, spróbować zawsze można :) 2 kg w tydzień to tak sporo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moge poradzic Ci zebys jadla gotowanego fileta z kurczaka, ryby i jajka na obiad, ale na twardo, bez smazenia czegokolwiek, rano serek wiejski potem kromke chleba razowego i waga leci ekstra w dol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie jem fileta gotowanego :) Mój jadlospis glownie na tym sie opiera rano gotowane jajko zielona herbata kawa wszystko bez cukru :) Nie jem w ogóle chleba, ziemniaki bardzo rzadko, dużo warzyw i owoce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja tez tak jem, tylko rano kromke chleba razowego, nie narzekam, chudne, ale jeszcze na rowerku jezdze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jezdzilam swego czasu na rowerku i zylam praktycznie samą salata i niby schudlam ale nogi grubsze sie zrobiły i w ogóle.. zrezygnowałam :) Teraz widze ze brzuch mi zdecydowanie schudł i buzia :) Zalezy mi strasznie zeby zrzucic z ramion :) A czego najbardziej unikasz? i w jakim tempie chudniesz? ile kg mniej więcej na tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
unika ziemniakow ryzu kaszy, jem wlasnie kurczaka rybe z warzywami, np kalafior brokul, czy mieszanke warzyw z torebki, ale bez ziemniakow, ja widze ze mi uda chudna , mysle ze to od rowerku, ile chudne, nie waze sie bo dla mnie obody sa wazniejsze, w miesiac w pasie mam 6 cm mniej, na buzi tez schudlam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez staram się wlasnie tego unikać :) Moj jadlospis wyglada tak 7-herabata zielona 9-jajko i kawa 11-kawa 13-filet gotowany 15-owoce 17-jajko gotowane i herbata 20-czerwone wino Ale chcialabym jakos wzbogacic tą diete :) I szukam jakichś pomyslow na obiady niedzielne zdrowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
* 1,5 kg ryby (sandacz,szczupak, lin) * 1 marchewka * 1 pietruszka * selera * 1 cebula * 1 liść laurowy * 2 jajka na twardo * 2 ziela angielskie * 2 ziarna pieprzu * sól * 50 g masła * 1 łyżka posiekanej natki pietruszki Rybę sprawić, opłukać, głowę, ogon, płetwy odciąć, zdjąć skórę, usunąć ości. Warzywa obrać, opłukać, zalać 1 l wody, dodać głowę ogon, płetwy, skórę, ości z ryby i przyprawy. Osolić, gotować 20 minut i wywar przecedzić. Wyfiletowaną rybę włożyć do wywaru. Gotować 20 minut. Jajka posiekać, podgrzać z masłem. Rybę wyjąć z wywaru, polać masłem z jajkami i posypać natką. Podawać z ziemniakami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna z mleczkiem Życzę Ci powodzenia w utracie wagi, jeśli ma Cię to uczynić szczęśliwą, ale takie tempo odchudzania może być szokiem dla organizmu. Na 90 % będzie jojo :) Właściwe tempo odchudzania to ok 1kg na tydzień. Polecam to może nie najlepsze słowo, ale dieta Kopenhaska powinna Ci pomóc. Ewentualnie możesz na niej bazować. Jak chcesz zrzucić z ramion to zainwestuj w hantelki 1 lub 2 kilowe, albo w dwie butelki wody mineralnej (do ćwiczeń a nie do picia :P ) Powinno się udać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×