Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ukąsana przez niego

co by tu wyczarować ..

Polecane posty

Gość ukąsana przez niego

Mam problem ,który może ktoś z was mi pomoże rozwiązać czy też wytłumaczyć . Krótko ,mąż chce abym się przed stosunkiem masturbowała na jego oczkach (lubi to ) .Ja z tym problemu nie mam ,zwykła sprawa ,nawet chętnie .Tylko ,ja kompletnie nic nie czuje jak to robię a robię tak ,że hoho :) Mogę się za przeproszeniem "heblować" nawet godzinę i nic z tego ,filmiki już sobie różne wyobrażałam ,same zboczeństwa w głowie i nic ,kompletnie nic . Kiedyś mąż często wyjeżdżał w długie delegacje i radziłam sobie świetnie swoimi paluszkami i tak jest do dzisiaj jak wyjedzie .Sama jak to robię (gdy go nie ma ) jest totalny odjazd ,idą iskry znaczy "heblowanie "działa . Przy nim nie dochodzę wcale ,Mam takie głupie może myslenie ,że jak go nie ma to się sama muszę sobą zająć ,ale jak jest to do niego należy TA sprawa .Od razu napiszę ,nie nie wstydzę się robić tego przy nim ,mogę teraz ,już . Nie chciałabym udawać wielkich orgazmów ,bo to nie ma sensu .Nie będę mrużyła oczu z rozkoszy bo tego nie czuję ani tez jęczała . Co by tu wyczarować aby było to ....chciałabym napisać prawdziwe ,ale nie pasuje ,bo jest to prawdziwe ,ale mnie nie podnieca wcale . Wtedy mam ochotę się cieszyć z jego ciała a nie swojego ,swoje widzę i pieszczę bite 30 lat (pomijając może okres wczesnoszkolny hehe;)). Poradzicie coś ?Podpowiecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×