Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość odpowiadaczka21

Ona 21-lat odpowie na każde seksualne, erotyczne pytanie - Zapraszam

Polecane posty

Gość z doskoku..
nawet na forach mozna sie dowiedziec wielu rzeczy, trzeba tylko umiec filtrowac informacje, i brac poprawkę na odchyłki ;) był kiedys skecz jakiegos amerykanskiego komika o 'doprowadzaniu' kobiet - i ze faceci są bardziej jednolici pod tym wzgledem, A to co jedna podnieci, to drugą rozbawi a trzecią zniesmaczy, i nigdy nie wiadomo co robic :D niestety zapomnialem adresu. taki wygadany koles na scenie z mikrofonem i w bejsbolówce - moze ktos zna i poda linka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coza głupoty opowiadasz - to już nie nasza wina ze trafisz na samych takich "matołków" Mój facet wie o mnie i moim ciele dużo, więc wie co może po jak i przed sexem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foto, foto
... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Longer21 - mój wymarzony lodzić ? to robienie kilku chłopak naraz :D żarcik :p ale chciałabym robić długo delikatnie i żeby był mokry wtedy mogę go lizać i lizać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda ze to nie ty robilas hehe kazdy bylby zadowolony:D w dodatku skonczylem w recznik. A z tamtym zartem to przyznaj ze kawalek prawdy w tym bylo:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wróż Jaromir
też odpowiem, na każde pytanie i nie tylko seksualne, pytajecie pytajcie, kto pyta nie błądzi, a kto błądzi to pyta, zapraszam do dyskusji i zadawania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedz mi malenka dlaczego tak duzo kobiet chce robic to paru na raz dlaczego ty chcesz ? I z jakim zakonczeniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Longer21 - mnie podnieca to ze np bym robiła kilku chłopakom :D Ogólnie podnieca mnie strasznie sperma :). Dla mnie zakończenie bez znaczenia ale jak bym miała wybrać to albo - usta, piersi i na ogoloną z paseczkiem c*pkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale konkretniej dlaczego by cie to podniecalo robienie kilku i ilu? I czemu podnieca cie sperma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Longer21 - hmmm no nie wiem może dlatego, że czuła bym każdego z osobna inny smak spermy, widząc jak każdemu z podniecenia kapie z niego :). A sperma podnieca mnie dlatego, ze ma różną konsystencje smak i w ogóle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wróż Jaromir
nie uwierzycie co zobaczyłem w mojej szklanej kuli, tosz to szok, uwaga, szklana kula pokazała świeżutką, nienaruszoną błonę dziewiczą opowiadaczki21, dacie wiarę? how this is possible żekł by hamlet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wróż Jaromir
ups

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amenhotep4
czytalem ze obiecalas fotki cipki i cyckow, wiec prosimy o nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Longer21 - chętnie bym spróbowała :D amenhotep4 - nie ! źle chyba przeczytałeś ja nic nie obiecywałam :p Jarek36 - przyłącz się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amenhotep4
skoro chcesz odpowiadac na nasze pytania to mysle ze szczerze, wiec mam pytanie: Czu masturbujesz sie lub masturbowalas kiedy odpowiadasz na te pytania?? Drugie pytanie: Jak czesto sie masturbujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wróż Jaromir
właśni dostałem w swoje ręcą nową kulę, nowszy model, stara mnie oszukiwała, strasznie mnie oszukiwała. Znów zobaczyłem opowiadaczkę21, nie!!! Co ja widze, nie, to nie może być, to opowiadacz21, ONA JEST FACETEM... Hamlet odRZekł, na kafe nothing is impossibe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darko23
Czy nosisz i lubisz kochac sie w ponczochach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×