Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anonim M.

CZY PRAWDZIWA MILOSC PRZETRWA?

Polecane posty

Gość Anonim M.

Mialem z 29 letnia kobieta romans ma dziecko oraz meza od 5 lat ktorego nie kocha odkad byla w ciazy czyli juz 4 lata poniewaz ja zle traktowal od tamtej pory , dziecko odrazu wolalo mnie , wszystko bylo idealnie mielismy razem uciec do polski i nagle mama weszla w to i ona postanowila zostac zakonczyc to ze mna i sprobowac z nim bo niby sie zmienil czy cos takiego ... ale plakala jak mi to mowila plakala jak powiedzialem ze wylatuje , i mowila przy nim ze dalem jej wiecej szczescai przez ten okres niz on przez cale malzenstwo i ze czuje to co czula do mnie i ze prawdziwa milosc zawsze wygra.... i teraz on wylatuje do PL 4 lipca jest 18 czerwiec powiedzialem jej ze lece w ta niedziele do PL , chce jej pokazac i zobaczyc czy naprawde to jest prawdziwa milosc czy sie ucieszy jak zobaczy mnie w piatek , gdy on nie bedzie juz tak nad nia stal bo bd spokojyn ze mnie nie ma juz w USA i postanowilem sie meczyc i walczyc o nia bo nigdy tak nikogo nie kochalem nawet matki przy porodzie. Ona z nim juz dlugo nie spala jak mowi ze miala by z nim spac to zaczyna plakac mowi ze miesnie jej sie sciskaja ze ona tego nie chce ze to ja boli ze jego dotyk ja boli ... wczoraj ostatni raz z nia rozmawialem na glosnomowiacym bo sobie zazyczyl i zabral jej telefon to powiedziala ze bedzie dobrze ... i ja powiedzialem ze nie moze i tak byc szczera w tej rozmowie powiedziala ze "madry chlopak jestem" dzien przez ta rozlaka meczyla sie ze teraz ja i on i chciala ze mna zakonczyc by z nim zakonczyc i do mnie wrocic ale nie wiem jak to teraz naprawde wyglada wystarczy czekac ale wiem ze nie odpuszcze tego i chyba musze jej to udowodnic ze nie pojde na latwizne tylko bd o nia walczyl do upadlego wiem ze to jak z bajki wyglada... ale tak to jest .. jezeli mnie kocha szczerze jego napewno nie kocha to bedzie tesknila i jak to mowia "wiatr zdmuchnie swiece ale rozpali ogien"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pseuedimisadok
tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonim M.
minusem jest ze pracuje w pobliskim biedaszybie przez to byc moze spadaja moje akcje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonim M.
mowila ze podnieca ja jak zabawia sie z nia kablem od mikrofalowki :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszedłeś, opisałeś coś, co mnie interesuje i sobie poszedłeś. Nienawidzę !!!!!!!!!!! hate, hate, hate. Spierdalaj!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×