Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pani Frauuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

praca w szkole- mam dość

Polecane posty

Gość MarikaAzzura
Nie mam przerwy co 45min, ponieważ na większość przerw mam dyżury, a przerwa nauczycielowi należy się po 6 zegarowych godzinach pracy. To, że pracujesz po 12 godzin to Twój wybór. Podobnie jak moim wyborem było to, by zostać nauczycielem. I nie narzekam. Tylko rozmawiajmy o faktach, a nie o teoriach wyssanych z palca, które powstają na bazie czyichś frustracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarikaAzzura
Opieka nad 300 osobami nieletnimi podczas dyżuru to wielka odpowiedzialność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belerofront
tak się składa, że mam znajomych nauczycieli i wiem ile zarabiacie, owszem może nie w pierwszym roku pracy ale później są takie stawki i zapomniałaś o przywilejach karty nauczyciela ja jako instruktor byłem traktowany jak każdy inny zawód a przecież też byłem "nauczycielem"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belerofront
markia nie wybór tylko nakaz szefa i nie są to teorie wyssane z palca, jazda z kimś za kierownicą kto nie ma wyobraźni i myśli, że to gra komputerowa to nie jest odpowiedzialność? popracuj 250-300 godzin w miesiącu to pogadamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no widzisz belerofront
Ty masz jedną nieodpowiedzialną ososbę pod opieką i w dodatku dorosłą, i narzekasz, a my mamy takich kilka. No to powiedz ile to zarabiamy i zaznacz po ilu latach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belerofront
owszem jedną osobę ale taką, która ma w rękach kierownicę za którą nie zawsze można złapać i nigdy nie wiadomo co tej osobie strzeli do łba, po za tym z tyłu siedzą kolejne dwie za które też odpowiadam, nie piszę, że macie cudowną pracę ale na tle innych zawodów nie macie źle, macie związki zawodowe, które was bronią i wiele innych przywilejów, porównaj się z panną, która tyra w biedronce i wtedy powiedz, że masz ciężko, każda praca ma plusy i minusy ale wasza naprawdę nie jest najgorsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bla bla blalala
oj juz nie narzekajcie. Tekst autorki "wole prace od 8-16" i wolne weekendy. A kto nie woli?? co myslisz, ze spoleczenstwo tak pracuje?NIe!!!! wiele osob pracuje po 12 godzin na dobe, TY masz wolne wszystkie swieta , ja pracuje w restauracji i nie wiem co to wolna niedziela, czy swieta spedzone z rodzina , nie w pracy!!! Siedzicie na dupach, 20 podwyzek w ciagu roku, kilka godzin pracy dziennie i wam zle??? To k***** pojdz do fizycznej robotyjak ci zle. A to ze dorabiasz w policelnej to tylko twoj wybor, bo jako nauczyciel masz wolne weekendy (w zadnej innej pracy nie spotkalam sie z tyloma dniami wolnymi). A ze chcesz sie wiecej kasy napchac to nie miej do nikogo pretensji ze nie masz wolnych weekendow. Skonczyla 2 kierunki studiow, a wy czesto doksztalcacie sie dopiero w cZasie pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no widzisz belerofront
jesli zaś jest tak wspaniale, dlaczego nie zostaniesz nauczycielem? zapraszamy... Ja już przestałam tłumaczyć komuś na czym polega moja praca. ciekawe, ze każdy inny ma siłę by robić coś po pracy, a ja nie. A zawsze trzeba jeszcze coś zrobić do pracy na drugi dzień. Ja tylko mówię, zostań nauczycielm. Ale gdzie tam, to taka fajna praca, ale jakoś nikt nie zmienia swojej pracy w biurze, firmie na taką...no ciekawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bla bla blalala
chetnie zostane , mam wyksztalcenie w tym kierunku tylko ze wy nie puscicie nikogo z zewnatrz, bo siedza cale klane i prace w tym zawodzie mozna dostac tylko jak sie ma plecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no widzisz belerofront
Dokształcamy się po lekcjach i w weekendy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belerofront
no co Ty blabla, przecież oni muszą dorabiać, bo za 1500-2000 nie da się przeżyć:D, jeszcze nie spotkałem nauczyciela, który nie ma samochodu i mieszkania ale onie jak Ci bidulki lekarze zarabiający po 10000 muszą ponarzekać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no widzisz belerofront
A szukałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no widzisz belerofront
ja nie mam samochodu, a moje koleżanki mają, ale mają bogatszych mężów, ktorzy nie pracują jako nauczyciele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belerofront
no widzisz ale Ty też nie zmieniasz swojej pracy na biurową więc chyba nie jest tak źle?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no widzisz belerofront
mieszkania też nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no widzisz belerofront
chetnie zmieniłabym ,choć nie mam wykształcenia w tym kierunku, tylko ze w takim biurze nikt nie pusci nikogo z zewnatrz, bo siedza cale klane i prace w tym zawodzie mozna dostac tylko jak sie ma plecy...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no widzisz belerofront
A co teraz robicie? Macie wolną niedzielę co? No, a ja pisze sprawozdanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belerofront
a to już nie m innych zawodów niż biurwa?:P no ale jak ktoś jest przyzwyczajony do przywilejów socjalnych to nie pójdzie do prywaciarza:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belerofront
ale jeszcze masz czas na pisanie tutaj?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no widzisz belerofront
"no widzisz ale Ty też nie zmieniasz swojej pracy na biurową więc chyba nie jest tak źle?" A Ty nie pamietasz co pisałeś parę linijek wczesniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no widzisz belerofront
zrobiłam sobie przerwę. to straszne co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no widzisz belerofront
nie zmienia to faktu że musze to dzisiaj zrobić, a Ty jakoś nic nie muszisz dzisiaj zrobić, masz wolne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belerofront
a skąd wiesz, że mam wolne? wróżka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no widzisz belerofront
a nie masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belerofront
z pracą biurową to był przykład tylko:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belerofront
nie do końca mam, gdyż jestem w sztabie wyborczym i przygotowuję się do prowadzenia kampanii a po za tym zajmuję się doradztwem finansowym i często tylko w niedziele klienci mają czas i co? zatkało kakao?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no widzisz belerofront
a moja odpowiedź to była ironia na to co napisała bla bla blalala ...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Frauuuuuuuuuuuuuuuuuu
No ja właśnie mam pierwszą wolną niedzielę od nie pamiętam kiedy! O kupnie mieszkania w pracy nic nie można powiedzieć, bo życzliwe koleżanki by "zadziobały" Dobrze, że mąż pracuje w innym zawodzie... Tak zarabiam 2000zł i pracuję dopiero 2 rok, jakby to kogoś interesowało i skończyłam 2 kierunki dziennie, dlatego nie zamierzam tkwić w tej parodii, jak chcą nauczycieli niech sobie sami na podyplomówkach wykształcą, a potem po nich jeżdżą jak po starej kobyle. Dobrze, że mam alternatywę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Frauuuuuuuuuuuuuuuuuu
a w prywatnej płacili mi 30zł za 45 minut zajęć-szkoda gadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anty GMO
zamiast się kłócić, podpiszcie petycję przeciw ustawie o nasiennictwie, którą zamierzają wcisnąć nam skorumpowani posłowie : http://alert-box.org/petycja/ A kolega, skoro się zajmuje kampanią wyborczą, moze weźmie aspekt GMO pod uwagę ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×