Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Halinka adrenalinka

czy lubicie oglądać horrory i trillery?

Polecane posty

Gość Halinka adrenalinka

bo ja bardzo!Jakie jeszcze lubicie oglądać filmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo :) Oglądam tylko horrory i thrillery :) Inne filmy są dla mnie nudne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubicie
:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilalaila
odkąd mnie zostawił chłopak to mój ulubiony gatunek. Komedie to przeżytki do lamusa...:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halinka adrenalinka
no to ulga!Bo myślałam,że ze mną jest coś nie teges!Inne filmy mnie nudzą.Uwielbiam właśnie horrory i to te trzymające w napięciu i straszniaste!Trillery też takie podszyte adrenalinką.Ostatnio niedooglądałam horror "lustra"bo oglądałam co innego na innym programie" myślę,że znajdę na necie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiadam na pytanie
nie lubię bo dla mnie to kicz, wystarczy mi kontakt z ludźmi z netu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luisa3535
Thrillery tak horroru nie. Lubie filmy o duchach i nocach nadprzyrodzonych . A nie lubie z efektami specjalnymi , takie bajki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anime
I jedno i drugie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też podobnie jak"Luisa3535 "takie filmy bardzo lubię, ostatnio oglądam na dvd serial "zaklinacz dusz"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikdoro
lubię takie filmy najbardziej,a poza tym obyczajowo-dramatyczne. niestety ostatnio w ogóle nic nie oglądam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam taki okres w życiu, gdy kochałam oglądać horrory. Gdy tylko moja wyobraźnia zaczęła mi płatać figle, to porzuciłam je. Lubię thrillery, lubię gdy filmy trzymają mnie w napięciu, ta nutka niepewności, trochę strachu. Cuuudo. : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dangol2
nie oglądam filmów po to zeby sie bac , takie jest moje zdanie !! kochana film lekki, łatwy i przyjemny ale rozumiem zapaleńców oglądających horrory , np moja babcia , im więcej krwi tym lepiej , POWAGA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie, za wlasne pieniadze robic cos zeby sie bac ? :D ja lubie blogosc, spokoj, relaks, a przy tym (jesli chodzi o filmy i ksiazki) wnikliwosc, szrokie horyzonty, emocjonalna i intelektualna barwnosc. no i zeby to bylo w swiecie realiow, bo bajki (i ladne i brzydkie) mnie nie satysfakcjonuja ... dosc jest nierozwiklanych i niezbadanych spraw w realnym swiecie ludzkiej egzystencji, zeby tracic czas na bajki i sensacje ;) takie sa moje preferencje, aczkolwiek, jak ktos ma inne to fajnie - byle by ise kazdy cieszyl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×