Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

StaraBida

hej, jak zrobić dobre bańki mydlane

Polecane posty

robię mojemu dziecku z płynu do naczyń i wody ale nie wychodza tak dobrze jak te z kupionego płynu :-D słyszałam że można gliceryny dodac ale nie wiem czy to prawda, próbował ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja kupiłam w netto
litrową butlę płynu do baniek za 10 zł z groszem i nie mam problemu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość można kupić płyn do baniek
ale ja np. wolę robić z mydła i płynu i wycinać ze słomek "dmuchawkę", bo wydaje mi się, że to bardziej rozwija wyobraźnię, niż kupowanie wszystkiego gotowego. Ja mieszam trochę płynu do naczyń i dodaję zwykłego mydła - tylko trzeba pomemłać, aż się rozpuści (dziecko to robi).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja próbowałam róznych płynów, szamponów ale nigdy nie są takie fajne kolorowe i tak dużo jak z gotowego płynu :( i jeszcze szybko pękają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fwefwe
A jakie dajesz proporcje Fairy i wody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Generalnie do baniek mydlanych (tych dużych i tych małych) to tylko fairy , to nie jest reklama tego produktu , robię naprawdę dużo baniek (hobby) i tylko fairy , ale bez ulepszaczy do paznokci itp. Czyli Fairy :jabłko,cytryna,granat i ostatni nowa seria Platinum. Między bajki można włożyć że do dużych baniek dobry jest Ludwik itp. małe do 3-4 centymetrów to ok , na większe to fairy lub mornig fresch (drogi). Jestem dosyć aktywnym userem pewnego forum dotyczącego baniek mydlanych www.baniek.pl więc coś mogę na ten temat powiedzieć , na YouTube też mam troszeczkę filmów ,zachęcam do oglądania . Wczoraj puszczałem takie banieczki http://youtu.be/J22nNaKtg4k o średnicy 2-3 metrów Mój nick na forum Borek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jaja, na kafe się nawet specjalista od baniek mydlanych znajdzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×