Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gvhfgjcgkhu

CHCIAŁABYM ZAŁOZYC SOBIE KONTO- PORADZCIE BO ZIELONA JESTEM

Polecane posty

Gość gvhfgjcgkhu

i zupelnie nie wiem co się opłaca i jak:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość każdy sądzi podług siebie
ale jakie konto? Na kafeterii? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mogę olecić
konto pocztowe nic nie płacisz, tylko jeżeli chcesz używać kartę to opłata 4zł miesięcznie, ja to mam i sobie chwalę, ale ludzie zaraz zaczną pisać o mbanku,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modelarz
łoj matko, żartujesz? chodzi o konto w banku? każdy je ma, oprócz ciebie i JK:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gvhfgjcgkhu
konto bankowe chciałabym założyc, ale ja naprawde jestem zielona w tematyce zwiazanej z bankowościa:( czuję się jak przygłup jakis:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a poco ci wiedzieć o bankowości. Idziesz do banku a miła pani wszystko ci powie, co i jak, albo wchodzisz na PlayPal i sama sobie konto zakładasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mogę polecić
to ja napiszę o swoim, założyłam konto bankowe w BANKU POCZTOWYM, założyć można na każdej poczcie, choć są wyjatki co nie mają, trzeba się pytać, więc tak, zależało mi na jak najtańszym kącie, zastanawiałam się nad mbankiem ale zrezygnowałam, bo mbank to ok ale nie ma placówek więc jak coś nawali to jedyna porada przez telefon a jak wiadomo na wszystkie infolinie dadzwonić się to graniczy z cudem, więc wybrałam pocztowe, za nic nie pąłcę mogę mieć każdą kwote wpłaty, mogę dowolną ilość robić przelewów, ja mam dodatkowo jeszcze internetowe, wiec np za allegro pąłcę przez internet, także wszystko jest darmowe, nie potrzebuję karty kredytowej ponieważ mogę wybrać pieniadze na poczcie, minus to taki ze poczty w weekendy jak wiadomo nie urzędują, ale mnie to nie przeszkadza, karta kredytowa kosztuje 4zł miesiecznie do każdego bankomatu, nie musze mieć jakiejś sumy wpłacanej, niektóre banki mają że maksimum zł musi wpłynąć miesiecznie tutaj nie, wpąłcasz i wypłacasz ile chcesz,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studenciak
hehe, z tego banku pocztowego coś zaskakująco dużo na forum ;-) Ja bym się nie bawił w długie wywody, napiszę tylko skąd brałem informacje, jak byłem w takiej samej sytuacji (podobnie zielony ;). Na stronie http://www.kontostudenta.pl/ poszukałem artykułu o najlepszych kontach i jestem w pełni zadowolony. Co prawda to strona studencka, ale chyba nie ma żadnych ograniczeń i takie konto w mbanku czy ing można śmiało założyć. Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjaajjajjaajajj
A ja uważam, że konto dla młodych ludzi najlepsze jest w Banku Zachodnim. Nic się nie płaci, przelewy darmowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×