Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość annax12

WSZiB w Krakowie opinie

Polecane posty

Gość Srudentkawszib
Studiuję już na 2 roku i jestem bardzo zadowolona, dwie koleżanki, które zrezygnowały ze studiów na uczelni państwowej zdecydowały się również studiować na WSZiB i są równie zadowolone! Uczelnia prowadzi studia w trybie stacjonarnym jak i niestacjonarny w centrum Krakowa co jest bardzo duża zaletą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 2132
Studiowałam na tej uczelni zarządzanie. Nie wiem jak inne kierunki ale ja ze swojego byłam bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej, jestem zainteresowana studiami na tej uczelni, dokładniej chodzi o zarządzanie II stopnia. Możecie mi powiedzieć jak wygląda np. kwestia egzaminów? Czy są ciężkie i faktycznie trzeba płacić za poprawkę? Kolejna sprawa, czy osoba, która licencjat robiła z innego przedmiotu da sobie radę, czy być może wymagają jednak wiedzy z licencjata? Z góry dziękuję za informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1233456666
Od października zaczynam drugi rok magisterki i mam nadzieję, że będzie wszystko ok tak jak na 1 roku, szczerze wszystkim polecam tą uczelnie :)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uczelnia dla 40 latka?

Poszukuję jakiejkolwiek uczelni dla kogoś kto wiele lat temu zaniechał studiowania i dotychczas tego nie żałował. Teraz ponieważ mam ochotę mieć tytuł przed nazwiskiem - taka fanaberia - poszukuję jakiejkolwiek uczelni zaocznej gdzie po zapłaceniu kasy nie będę musiał za wiele robić.

Jeśli chodzi o predyspozycje - intelektualnie jestem ogarnięty, mimo braku wykształcenia bywałem i dyrektorem i prezesem. Po co mi to? A tak dla jaj.

Czy ktoś mógłby mi coś polecić?

pozdrawiam

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelia
Dnia 19.06.2011 o 17:38, Gość annax12 napisał:

moze wie ktos cos nt tej uczelni?

Ogolnie spoko uczelnia, ma wiele kierunkow, wiec mozna znalezc cos dla siebie. Kilka moich znajomych studiuja finanse i bardzo chwala - po studiach nie mieli problemu ze znalezieniem pracy. Ja natomiast jestem na zarzadzaniu i tez jestem zadowolona. Zajecia sa ciekawe, prowadzone przez top menedzerow wiodacych korporacji, duzo mamy praktycznych kejsow. Polecam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Student
Dnia 14.09.2018 o 00:58, Gość gość napisał:

hej, jestem zainteresowana studiami na tej uczelni, dokładniej chodzi o zarządzanie II stopnia. Możecie mi powiedzieć jak wygląda np. kwestia egzaminów? Czy są ciężkie i faktycznie trzeba płacić za poprawkę? Kolejna sprawa, czy osoba, która licencjat robiła z innego przedmiotu da sobie radę, czy być może wymagają jednak wiedzy z licencjata? Z góry dziękuję za informacje.

Hej 🙂 Wlasnie studiuje zarzadzanie II stopnia (zaocznie). Podejscie wykladowcow jest fajne, dobrze wszystko tlumacza wiec wystarczy chodzic na zajecia zeby spoko ogarniac material. Sa rozne przedmioty - mniej i bardziej ciezkie, dlatego czasem trzeba jednak wiecej czasu poswiecic na nauke zeby zdac w 1 terminie. Ode mnie z grupy wiekszosc zaliczala w 1 terminie, ale jesli sie noga podwinie to tez jest drugi termin , a czasem nawet 3 (to wszystko - bezplatne). W najgorszym przypadku dostaje sie warunek i to juz jest platne. 

Z tego co wiem nie ma wymagan by licencjat pokrywal sie z magisterka. Ale zeby wyroznac poziom wiedzy, wykladowcy robia dodatkowe zajecia, dzieki ktorym da sie nadrobic material 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria
Dnia 7.09.2018 o 22:51, Gość gość 2132 napisał:

Studiowałam na tej uczelni zarządzanie. Nie wiem jak inne kierunki ale ja ze swojego byłam bardzo zadowolona.

Potwierdzam! Tez studiuje zarzadzanie i jestem mega zadowolona. Wysoki poziom wiedzy nie tylko teoretycznej, a rowniez i praktycznej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz

Witam! Jeśli chodzi o uczelnie to polecam. Co prawda nie jest to uczelnia tak jak się wydaje, że dają zaliczenie za same obecności coś trzeba się uczyć. Ale byłem wcześniej na Politechnice i zniechęciła mnie tam organizacja studiów i to że o wszystko trzeba było się prosić. Tutaj to uczelnia wychodzi na przeciw studenta. Studiuję informatykę zaocznie i jak na razie jestem zadowolony 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliwia
Dnia 4.05.2019 o 14:17, Gość Mateusz napisał:

Witam! Jeśli chodzi o uczelnie to polecam. Co prawda nie jest to uczelnia tak jak się wydaje, że dają zaliczenie za same obecności coś trzeba się uczyć. Ale byłem wcześniej na Politechnice i zniechęciła mnie tam organizacja studiów i to że o wszystko trzeba było się prosić. Tutaj to uczelnia wychodzi na przeciw studenta. Studiuję informatykę zaocznie i jak na razie jestem zadowolony 🙂

Całkowicie się zgadzam. Uczelnia mega zachęca do nauki gdyż udostępnia różnorodne materiały, są konsultacje z wykładowcami i nawet zajęcia wyrównawcze dla tych którzy przykładowo wcześniej nie mieli styczności z zarządzaniem. Organizacja na uczelni również jest na wysokim poziomie - panie w dziekanacie są uprzejme i chętne pomóc 🙂  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

Studiuję magisterkę i polecam tą uczelnię. Bardzo fajni wykładowcy, wiadomo , jak na każdej uczelni są tacy którzy uczą lepiej i gorzej, ale w większości trafiałam na świetnych wykładowców! Poziom organizacji studiów jest na wysokim poziomie - wszystko ogarniesz przy pomocy Suszi (takiego wirtualnego dziekanatu), plus panie w dziekanacie jak coś to ci pomogą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcelina

Moim zdaniem WSZIB jest spoko. Wiadomo, nie ma uczelni idealnych -jednak  mam porównanie względem uczelni Państwowej, w której traktowali studenta jak.... śmiecia. Tutaj podejście jest zdecydowanie inne. Platformy online też bardzo ułatwiają życie. Z domu można załatwić wiele spraw i uzyskać odpowiedzi na nurtujące pytania za pomocą SUSZI. Ja polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć, myślę nad zrobieniem magisterki na WSZIB i zastanawia mnie jedna rzecz. Na stronie jest napisane że magisterkę można zrobic z zarządzania i pod tym wymienione są np. Zarządzanie łańcuchami dostaw, zarządzanie finansami itp. Interesuje mnie zarządzanie finansami, więc sprawdziłam przedmioty i na każdym zarządzaniu te przedmioty są takie same. Więc pytanie: czym różni się zarządzanie finansami od np. Zarządzania kadrami?  Skoro są wymienione te same przedmioty...

I jeszcze dwa pytania:

1) Czy zajęcia w trybie niestacjonarnym prowadzone są tylko w soboty i niedziele czy też w piątki?

2) Gdzie można znaleźć dokładny plan studiów?

Z góry dziękuję za odpowiedź 🙂

Edytowano przez Ann963

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej 🙂 Szczerze polecam uczelnie.  Jestem na 3 roku i jestem bardzo zadowolona nie tylko z przedmiotów, które na pewno przydadzą mi się w przyszłości. ( probowalam już studia na innej uczelni i różnica jest kolosalna.. Były tam przedmioty które miały się nijak do mojego kierunku studiów.) ale również z wykładowcow, którzy są prze-sympatyczni i zawsze można z nimi  dojść do wspólnego porozumienia. W trakcie studiów byłam w ciąży i z ręką na sercu mogę powiedziec, że otrzymałam bardzo duża pomoc ze strony uczelni i kolegów 🙂 tak, że mimo mojego 'stanu' mogłam kontynuować nauke. Plus tego stypendia są rewelacyjna sprawa. Naprawdę można sobie wypracować 'darmowe' studia.  Jeżeli jeszcze się zastanawiasz, to serio nie ma nad czym! 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2020 o 09:42, Ann963 napisał:

Cześć, myślę nad zrobieniem magisterki na WSZIB i zastanawia mnie jedna rzecz. Na stronie jest napisane że magisterkę można zrobic z zarządzania i pod tym wymienione są np. Zarządzanie łańcuchami dostaw, zarządzanie finansami itp. Interesuje mnie zarządzanie finansami, więc sprawdziłam przedmioty i na każdym zarządzaniu te przedmioty są takie same. Więc pytanie: czym różni się zarządzanie finansami od np. Zarządzania kadrami?  Skoro są wymienione te same przedmioty...

I jeszcze dwa pytania:

1) Czy zajęcia w trybie niestacjonarnym prowadzone są tylko w soboty i niedziele czy też w piątki?

2) Gdzie można znaleźć dokładny plan studiów?

Z góry dziękuję za odpowiedź 🙂

Hej 🙂 zajęcia prowadzone są tylko w sobotę i niedzielę. Są fajnie rozłożone, tak, żeby w trakcie dnia nie było dużych luk. Albo wysypiasz się rano i wychodzisz później albo przychodzisz rano i wieczór masz wolny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witajcie

jestem magistrem po tej szkole i powiem wam, ze bezrobocie i mi nie grozi.

 

zapalcilam tam 15.000 za 2,5 lata i bylo ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 7.09.2018 o 22:51, Gość gość 2132 napisał:

Studiowałam na tej uczelni zarządzanie. Nie wiem jak inne kierunki ale ja ze swojego byłam bardzo zadowolona.

Ja jestem na ostatnim roku Zarządzania i też jestem na maksa zadowolona. Przede wszystkim wiedzą, która wykorzystuje obecnie w pracy i tym, że zaraz po skończeniu dostanę podwyżkę 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej. Jakby ktoś wybierał się na zarządzanie to szczerze polecam!  Jestem na 3 roku Zarządzania, ze specjalnościa logistyka i śmiało mogę stwierdzić że lepiej trafić nie mogłam. Pracuje w korpo i studia były moim argumentem do skoku na wyższy szczebel kariery zawodowej 🙂 gdyby ktoś miał jakieś pytania, to piszcie. Z mila chęcią odpowiem 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jak czytam niektóre opinie to się zastanawiam, skąd się to bierze. 

Odnośnie odwoływanych zajęć, to u nas zawsze były zajęcia odrabiane w innym czasie. Jestem 3 rok studentką Uczelni Wszib w Krakowie i bardzo gorąco polecam. 

Jak dla mnie super plan zajęć, nigdy do późnych wieczornych godzin, a rano mam czas na dojazd.

Aktualnie prowadzone zajęcia sa online, ale można poczuć się jak na sali. Wykładowcy przykładają dużo pracy w przeprowadzenie takich zajęć. Dodatkowo dają mobilizację poprzez aktywny udział w zajęciach. 

Jeszcze raz polecam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, w tym roku zaczęłam finanse i rachunkowość niestacjonarnie.

Wcześniej studiowałam prawo na Uj a teraz robię studia właściwie ze względu na pracę. Tyle co mogę powiedzieć po dwóch miesiącach tu, to przede wszystkim to, że polecam uczelnie każdemu kto potrzebuje praktycznych kwalifikacji w zawodzie. Zajęcia praktyczne, zdecydowanie mniej suchej teorii, w odróżnieniu od uczelni państwowej. Same zajęcia prowadzone są przez praktyków, np. ekonomie mamy z dyrektorem oddziału Santander Banku.

Moim zdaniem takie zajęcia więcej wnoszą, niż zajęcia z doktorem, który nigdy nie wyszedł poza mury uczelni. Ogólnie polecam :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×