Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość femininka

szooook

Polecane posty

Gość femininka

z wikipedii "jeszcze w XVIII wieku we francji i niemczech uprawianie stosunku od tylu w tzw.pozycji psiej bylo karane smiercia !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli jesteśmy przy takich ciekawostkach to moje źródła twierdzą że do dziś w Alabamie obowiązuje prawo, które zakazuje uwodzenia "niewinnych kobiet" przy użyciu kuszenia, pochlebstw, oszustw, obietnic małżeństwa oraz... sztuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Conajmniej kilka źródeł twierdzi, że jedynie pozycja "misjonarska" jest dopuszczalna w Washington DC. Bill Clinton tego chyba tego nie wiedział...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W stanie Georgia seks analny i oralny są zasadniczo legalne. Natomiast uwaga! Jeśli jedno z partnerów ma więcej niż 20 lat a drugie nie to sprawa staje się nielegalna! Co ciekawe - nie ma w tym przypadku żadnego znaczenia, czy tych dwoje jest małżeństwem... Przynajmniej tak twierdzi moje źródło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadarta spódnica
jeśli któreś z nich jest poniżej 20-tki to wszystko jest nielegalne ,nawet jeśli są małżeństwem ;) nie powinno się tak ograniczać ludzi:classic_cool: chociaż ...ta adrenalina podczas popełniania przestępstwa staje się bardzo kusząca :D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprawa dotyczy tzw. "sodomy act" (obejmującego seks oralny i analny). Więc zwykły seks jest dopuszczalny powyżej pewnego wieku. Nie wiem jaki to jest wiek w Georgii ale na pewno powyżej 18-tki można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość femeninka
ciekawe skad spoleczenstwa wiedzialy ze akurat ta para tak sie kocha od tylu.przeciez nikt nie zaglada i nie sprawdza co ludzie w sypilani robia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×