Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AgataZ35

co z tymi promocjami

Polecane posty

Gość AgataZ35

Hej, jesteście podatne na promocje? Ja chyba tak - najbardziej lubię przeceny i wyprzedaże choć muszę się przyznać, że lubię też promocje jak coś jest gratis. Ale nie idę na żywioł tylko staram się wybierać naprawdę najciekawsze, bo część z nich to tylko zwykłe naciąganie. Dużo fajnych promocji znalazłam na http://www.wszystkiepromocje.pl Poza tym z tego co zauważyłam to dziennie dodają kilka-kilkanaście nowych promocji Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość @kokoszanel
Chyba każdy lubi promocje :) Ale uzależniona nie jestem i staram się też o dziwo :D podchodzić do nich w miarę racjonalnie :) - cena nie zawsze jest tak bardzo obniżona jak jest napisane na metce :P - nie wszystkie towary są też w ogóle przecenione - czasami to tylko ściema :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiowata
Ja dziś widziałam fajną promocje na stroje kapielowe F&F i na buty w asosie na blogu modowym http://allthesame.pl obie zniżki są po 5o%. ja buciki dzięki tej osobie już sobie zamówiłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucky lucky
Oj tak jestem podatna na wszelkie promocje, szczególnie wyprzedaże. Byłam wczoraj w Blue city i mimo dużych promocji w wielu sklepach zostawiłam tam prawie 700zł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się skusiłam ostatnio na promocję Douwe Egberts - kupiłam kawkę bo obiecują zwrot pieniędzy wydanych na zakup jeśli kawa nie smakowała... :) no to jak mi nie zasmakuje to wyślę formularz.. Co myślicie o takich obietnicach? Znalazłam tę promocję tutaj http://www.douwe-egberts.com.pl/Nie-smakowala.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dajcie spokój, ja też zawsze się na coś złapię:) osatnio faza na zabawki, kupuję prezenty na zapas:) dużo promocji bo dzień dziecka;) w sumie dla siebie też parę fajnych rzeczy znalazłam w sklepach z zabawkami dla dzieci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to dopiero mam problem, dzieci w rodzinie trójka i wszytskim coś na Dzięń Dziecka trzeba kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to promocje w sam raz są dla Ciebie! musisz tylko dobrze poszukać:0 pisałam Ci chyba już że w TRU sporo promocji więc polecam jak najbardziej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co do zabawek to kominareczko w tym sklepie jest duzo ciekawych zabawek. Ale szkoda, ze nie ma tam ubranek dla dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na Baby R Us chyba są jakieś, zresztą ubrania to ja na wyprzedażach kupuję;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karooolciagam
Na stroje kąpielowe są fajne promocje w tym sklepie http://www.bhclub.pl/Sklep/Promocje kupiłam sobie taki zielony i jest booooski a sama też zawsze czyham na jakieś promocje i chętnie odwiedzam wyprzedaże bo kto tego nie lubi??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie każdy może sobie po prostu pójść:) ja np się wybieram do tego blue city i nie mam kiedy...cały czas jak nie praca to pogoda do du..y (jak dziś;() ale promocje rzeczywiści maja super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tam deszcz nie straszny;) Gazetkę czytam Toys R Us na facebooku najczęściej, bo do skrzynek mi nie dochodzą i jak coś fajnego jest to idę, a zazwyczaj jest heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość phoebe82_82
promocje działają na mnie wyjątkowo mocno. jak widzę skresloną cenę i nową niższą, to prawie pewne, że coś kupię ;) tak na koszulki.com dorwałam tę słynną koszulkę nike reprezentacji w promocji. co prawda nie z myślą o sobie, ale gadżet fajny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze cała masa promocji jest w magicznej planecie. jak szukam prezentu, albo czegoś do domu to zawsze zaglądam tam... a potem kupuję trzy rzeczy zamiast jednej, bo okazje kuszą straszliwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o promocje, to kupiłam ostatnio zestaw dwóch namiotów połączonych tunelem dla dzieci za niecałe 75zł w Toys R Us, to była strzał w 10!!! sama bym chciałą taki namiot!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ludwczka J. 89
Ja muszę przyznać,ze jestem bardzo podatna na wszelkiego rodzaju promocje,szczególnie w sklepach internetowych. Fajne obniżki cen możecie spotkac na www.Toys4Kids.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hoho ale sklepów...a te internetowe to sprawdzone?? bo ja jednak wolę stacjonarne sklepy jednak, gdzie można zobaczyć i dotknąć to co chce się kupić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
orientujecie sie moze czy w Toys r Us sa chodziki dla dzieci? bo nie wiem co kupic dla chrzesnicy na urodzinki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krokusek111
są napewno, ja się zastanawiam nad kupnem kołyski z tej serii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×