Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Devone

Praca magisterska-pomocy!!!

Polecane posty

Piszę pracę magisterską o facebooku a dokładniej o użyciu języków (ojczystego lub angielskiego) na tablicy przez rożne narody europejskie. Dla badań muszę mieć dostęp do tablic różnych ludzi. Wysyłam im zaproszenia, wyjaśniam o co chodzi, że to tylko do badań, faceci są mili i dodają a babki...masakra...jakaś Hiszpanka odpisała mi dzisiaj chamsko, wczoraj Włoszka...a potrzebuję też kobiet. Macie jakiś pomysł, jak stworzyć grupę badawczą? Założyć anonimowe konto czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic nie planuj
Ciekawy temat:). Ja bym radzila nie dodawac znajomych a szukac takich ktorzy maja ogolnodostepna tablice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CCC ...
użyj fantazji. nikt cie nie sprawdzi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez nad tym myslalam, ale profesor radzil mi postepowac uczciwie, pisac otwarcie o co biega itp. To naprawde straszne jak one sa chamskie, ta Hiszpanka napisala mi (niechcacy dodalam jej narzeczonego), ze jezeli chce zeby mnie ktos wytargal za wlosy to ona mi to zagwarantuje, obojetnie gdzie jestem. Wloszka mi napisala cala wiadomosc przeklenstw, z adnotacja ze moge sobie poanalizowac to. Nie wiem juz jak mam sobie radzic, naprawde chyba zaloze konto fikcyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisanie prac po angielsku
Zapraszam serdecznie osoby, które potrzebują pomocy przy pisaniu prac: magisterskich, licencjackich, dyplomowych, zaliczeniowych w języku angielskim. Istnieje tez możliwość tłumaczenia tekstu. Zapraszam: zbyszek.walc84@wp.pl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×