Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska1989

wieczór kawalerski

Polecane posty

również nie chciałabym striptizu, bo i po co, na gołego faceta się jeszcze napatrzę :P Moim zdaniem kawalerski czy panieński to po prostu mają być niezapomniane szalone imprezy, jedyne w swoim rodzaju... kiedyś na takim byłam: http://www.unityline.pl/oferta/oferta_dla_grup/oferta_promocyjna/letnia_oferta_promocyjna_rejs_weekendowy_promem_sk bardzo fajna sprawa, można się bawić do rana, a potem do domu nie trzeba wracać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucas232
Wieczory kawalerskie to zwykle momenty, których nie pamięta żaden z uczestników imprezy. Tym razem jednak było inaczej. Koledzy wymyślili dla mojego brata wieczór z www.paintball-lodz.pl zakończony oczywiście imprezą, która nie każdemu zapadła w pamięci, ale wcześniejsze atrakcje odbywały się bezalkoholowo. Powiem Wam jedno, nigdy nie bawiliśmy się tak dobrze bez alkoholu i miękkich narkotyków! Strzelanie wciąga bardziej, niż narkotyk. Polecam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spadaj z tą reklamą !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dagmara

Ja byłam ciekawa, co kumple mojego męża wymyślą, bo różne mają pomysły. Ale okazało się, że bardzo spokojnie i byli na strzelnicy ProGun we Wrocławiu i bardzo był zadowolony. Potem poszli do klubu na drinki i wrócił do domu przede mną!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toris

Boss exclusive club to jeden z najgorszych klubów w jakich byłem. Totalna porażka. Wszystko tak zorganizowane żeby liczyć kasę i okradać tych biednych klientów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłosz
Dnia 30.09.2019 o 08:42, Gość toris napisał:

Boss exclusive club to jeden z najgorszych klubów w jakich byłem. Totalna porażka. Wszystko tak zorganizowane żeby liczyć kasę i okradać tych biednych klientów

Czyli ktoś jeszcze tam był i się w pełni zgadza z moją opinią. Mnie też się tam w ogóle nie podobało. Remont to już dawno by im się przydał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że możesz się spokojnie odezwać do klubu Rasputin w Rzeszowie. Tam jak opowiadał mi znajomy to świetnie organizują takie ale także i różne inne imprezy. Opinie też ma dobre to miejsce, także nie czekaj tylko zgłaszaj się do nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×