Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

st206

Kasy samoobsługowe w tesco

Polecane posty

Zważywszy na to, że czytelnicy tego portalu pracują w różnych sklepach - może trafią się jakieś kasjerki z tesco i odpowiedzą mi na pytanie. Otóż, od kiedy wprowadzili w wyżej wymienionym sklepie kasy samoobsługowe, często z nich korzystam - nie muszę stać w kolejce, a i nie ukrywam, że sprawia mi frajdę kasowanie produktów. Posiadam kartę na punkty clubcard, jak się ileś tam nazbiera to są za to bony w złotówkach, również dostaje się kilka bonów, by przy zakupie jakiś tam produktów mieć 2-3 zł taniej. I na tych kasach samoobsługowych, aby zrealizować te bony, potrzebny jest pracownik tesco, wpisuje tam jakiś kod i sczytuje te bony. Jednak ostatnio mi nie sprawdzała, czy faktycznie należy mi się ten bon, nie patrzyła, co mam w reklamówkach już popakowanych - i teraz nasuwa się moje pytanie - czy kasjerka po prostu nie dopełniła swojej częsci obowiązków czy nie mają nakazane, żeby sprawdzać, czy na pewno należy się rabat. A pytam, bo mam jeszcze różne niewykorzystane np. na jedzenie dla kotów, kota nie mam, ale jest 5 zł rabatu - jeżeli by pani nie sprawdzała w ogóle, na co te bony są to mógłbym je wykorzystać. I co się stanie w momencie wykrycia tego, że nie kupiłem dajmy na to tej karmy, a sobie rabat odliczyłem? Będę oskarżony o oszustwo, będę ponosił jakieś konsekwencje tego? Czy po prostu jeżeli się wyda to pani mi anuluje ten bon?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalololololollllllllllllllllll
Przecież paragon nie jest zakończony, a na każdym bonie masz kod kreskowy, który kasjerka kasuje. Gdy zeskanuje ten kod, a na rachunku (który nadal trwa przecież) nie było określonej liczby określonego produktu, to po prostu nie będzie możliwa realizacja danego bonu. Wyskoczy błąd czy coś i tyle. Nikt nie musi grzebać po siatkach już spakowanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×