Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wielkastopa43!!!

Jestem kobietą i mam wielkie stopy , rozmiar 43 !!

Polecane posty

Gość wielkastopa43!!!

Wyglądam okropnie, buty teoretycznie można kupić ,ale te najbrzydsze :( Zazwyczaj robią w rozmiarach 38-41 z tego co widzę w sklepach. A ja? mam stopy jak facet ! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasztetówa3456
Trochę duży rozmiar, ale lepsze to niż brzydka twarz. Ja mam 40, ale co z tego jak reszta koszmarna. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jestem kolesiem niskim i mam tylko 40 :P Założę się autorko, że najchętniej byś dokopała takim kolesiom co mają mniejsze stopy od Ciebie :P Ale nie bój się - ja też nie lubię lasek z dużymi stopami, choć cholernie duże stopy mnie podniecają... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e tam et aaan
ja mam prawie 44 ,tez jestem kobieta, tylko mam jeszcze jeden problem, jest baaaardzo wysoka :O przez co nie moge sobie nikogo znalezc , pomijam juz to co sie dzialo w szkole :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meleńka 88
Jestem Kobieta i mam rozmiar buta 40, najczesciej w sklepach sa rozmiary dla kobiet 36-41 , ale coraz więcej kobitek ma rozmiar buta ponad 40 ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhgrsxh
ja mam 42 koszmar, zadne sandalki klapki nie pasuja :/ czasami kupuje zabudowane 41 i chodze w ciasnych bo nic nie moge dostac dla siebie, nie mowie juz o jakichs obcasach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhgrsxh
koze to ty masz w majtkach :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ankankaa
O matko a ja mam jak dziecko 37 ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laski co mają duże stopy
powinny się cieszyć bo mają także duże szerokie pochwy i mogą mieć faceta tylko z dużą fujarką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhgrsxh
juz wolalabym miec jak dziecko niz jak chlop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhhhhhhhhhhhhhhh
37 to jak dziecko ? Moja mama ma 36 i wyglada ok ,ja mam 38 ;) Wspolczuje wam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ankankaa
38 to taka norma chyba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kgkjfjfgjfj
upupuppu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mareczkanicz
Ja mam na imię Ilona i mam buta 47. Poprostu masakra, muszę chodzić w męskim obuwiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anianuytr
e tam et aaan ile masz wzrostu bo ja 182 i 42 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość defvfvgb
ja jako facet przy 185 cm wzrostu mam rozmiar 43

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam nicka
Wspolczuje ci :( moj facet ma 43 :p moj tata ma mniejsza stope od ciebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 42/183
rieker ma rozmiarowke dla nas! To niemiecki producent, coraz wiecej sklepow ma w Polce. Porzadne, skorzane obuwie, bez szalenstw, raczej klasyczne, ale za to to buty na kilka sezonow. Cena - ok 200-250 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem dziewczyną, mam 18 lat (za miesiąc 19) i178 cm w porywach do 179 cm i mam rozmiar buta 42,43. Różnie. Jak wychodzę na dwór, to czuję się jak gwiazda. Wszyscy się oglądają. Faceci, ale także dziewczyny xd Wtedy czuję się ok :) Jednak japonek już nie ubieram, bo są zbyt duże i źle się czuję. Ubieram balerinki, ale czuję się jakbym wkładała płetwy. Już wzrost potrafię przeboleć, ale duży rozmiar stopy to jest porażka i można się załamać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem 18 letnią dziewczyną i mam 178 cm oraz 42 numer buta. Nie ma dla mnie butów w zwykłych sklepach więc robię zakupy w Deichmannie. To sieć sklepów z obuwiem. Są tam duże rozmiary dla kobiet i mężczyzn od 35 do 44. www .deichmann.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale tak naprawdę kto zwraca uwagę na wielkość stopy? mam b. małe stopy i naprawdę nigdy nie pomyślałam o kimś na ulicy czy wśród znajomych ''ale ma wielkie stopy", czasem zwracam uwagę na buty w sklepie, że takie duże, albo jak ktoś w przedpokoju postawi swoje buty obok moich i to śmiesznie wygląda- moje buty wyglądają śmiesznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli lubicie się obżerać fast foodami to nie dziwcie się, że wam tak stopy rosną :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niebieski_Zelek
Mam 11 lat i rozmiar stopy 42. Okropieństwo. Chodzę ogólnie tylko w trampkach, więc mogę kupować w dziale dla mężczyzn. Zdaniem otoczenia wyglądam na 15 lat i mam 167 więc ludzie nie patrzą na moje stopy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niebieski_Zelek
i mam 167 cm wzorstu* :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coraz więcej kobiet mężnieje. Nie tylko z zachowania, ubioru , biologii, ale i sposoby myślenia. Koniec ery z kobiecymi kobietami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćnanana
g****o prawda. Ja mam 178 cm, rozmiar 40-41 a c*pkę ciaśniutką jak po praniu, mój facet miał laskę 155 cm z butem 35 rozjechaną jak... także nie ma reguły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie martwcie się dziewczyny. Poczytajcie sobie ile pięknych kobiet nosi duże rozmiary obuwia. Chociażby mój facet uwielbia Kate Beckinsale, bo rzeczywiście jest piękna a mało kto wie, że nosi buty w rozmiarze 42. Urok kobiety tkwi w czym innym. Moja mama 41 rozmiar stopy i powiem szczerze, że do dzisiaj ma powodzenie u facetów, bo ma ładną przyjemną twarz i ujmującą osobowość. Także nie martwcie się, głowa do góry i pierś do przodu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćnanana dziś Prawda moja ma 42 i 185 wzrostu i jest ciasna i krótka w sam raz na moje 15 :D Te teorie o długości nosa i penisa albo o wysokości kobiet i głębokości cipki są wyssane z palca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koleżanka mojej byłej nosi rozmiar 46. Ta to dopiero ma trudności z kupieniem damskich butów :P. Na dodatek jest wysoka i PRZERAŹLIWIE chuda :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Greg3
Takiej z rozmiarem 46 to bym sie polozyl i kazal sobie chodzic po twarzy, MIÓD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×