Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wkuuu

Rozciągające sie jeansy! Nie wkurza Was to? !

Polecane posty

Gość Echo.
LL dziękuję za linka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość francesinha
portugues e a lingua pior do todo o mundo nao percebo como alguem pode dizer que e bonito para mim e como a lingua chequa mista com o belarussa pff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka malinowa
mnie się jakoś nic nie rozciąga, a nie kupuję nigdy levisów czy wranglerów, tylko dżinsy z sieciówek i jakoś tak trafiam, ze sa w porządku. mam z camaieau, z hm, a najlepsze moje dżinsy to z galerii tzw. chińskiej za 35 zł i bardzo mnie martwi, bo mają już ze 4 lata i znosiły się :( choć fakt, wiele lat temu miałam spodnie levisy i one po noszeniu rozciągały się, dopiero po praniu były takie zbite i sztywne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fantastyczna
para mim tambem e bonita e nao e tao dificil como pensava antes :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arizonaa
ja mam kilka par z crossa, kosztują tak 120-150 zł, ale nic a nic się nie rozciągają także polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lady Love 2011.06.20 zadna zara.. zara to chinskie ciuchyjezyk.gif .. najlepsze jeansy sa w salsie albo w bershke ( tyle ze nie wiem jak w Polsce z cenami ) tutaj kosztuja od 20 do 30 euro <------------------ "Nie kupuj w zarze, kupij w berschce - to ta sama firma i oba brandy produkują w tym samym miejscu ubrania - w Bangladeshu, bo Chiny są już za drogie. Masz zero pojęcia na temat, o którym chcesz się wypowiadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wkuu skad jestes ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zeby jeansy sie nie rozciągaly albo rozciągaly mniej trzeba je prac bez plynu do plukania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola548433
dziewczyny, rozciągliwość gaci zależy od ich składu. te z 3 czy 2% elastanu są wygodniejsze, ale jego włókna po jakimś czasie noszenia zostają w takiej rozciągniętej formie i nie wracają do poprzedniego stanu. z kolei takie tęgie spodnie z 1% lub bez elastanu są mniej wygodne i ciężej dopasować je do sylwetki, ale nie rozciągną się wcale, albo w nieznacznym stopniu. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×