Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ludzie którzy nie mają dzieci

Ludzie którzy nie mają dzieci to ludzie przegrani!!!

Polecane posty

Gość ludzie którzy nie mają dzieci

Jeszcze rozumiem wybór kobiety która nie chce się wiązać i mieć dzieci. Prawda jest taka że żaden facet nie chciał jej zdobyć i pogodziła się ze swym losem. Gorzej z mężczyznami którzy mają pieniędze, duży dom i zero dzieci. Mężczyźni powinni dążyć do znalezienia sobie partnerki i spłodzenia jej kilkoro dzieci, by spełnić swój męski obowiązek. Wobec rodu, co gorsze uważam że mężczyźni którzy nie chcą potomstwa są chorzy psychicznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa no jasne :)
" co gorsze uważam że mężczyźni którzy nie chcą potomstwa są chorzy psychicznie!" no własnie...bo zdrady tłumacza jako instynkt a normalnie to dzieci beeee... nawet z kochanka... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oijioj
w sumie to zazdroszcze ludziom o takich ciasnych rozumkach, wierza w te swoje ograniczone poglady i jest im z tym dobrze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Palihuana
Na szczęście jednak większość ma dzieci. To tylko pokolenie X nie chce ich mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie którzy nie mają dzieci
Ja współczuje głównie mężczyznom którzy nie mają ani syna, ani nawet córki. Kto się takim facetem zajmię, np. kobietą zaopiekuje się na stare lata siostrzeniec/siostrzenica/bratanek/bratanica. A faceta? Kto się nim zaopiekuje? dziecko siostra lub brata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Navya
Wybacz ale uważam ,że Twoje myslenie jest dość płytkie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Palihuana
Ludzie, którzy nie mają dzieci kończą żywot marnie i w samotności. Najczęściej w przytułkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmnażać się powinni tylko
ładni i bogaci. Jeśli ktoś jest brzydki, biedny i na dodatek jest pesymistą, to nie powinien mieć dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Navya
bo ja bym chciała np mieć dzieci jako kobieta i mój facet też by chcial ,ale nie jest to moim celem zyciowym poza tym sa ludzie którzy lepiej żeby nie mieli dzieci np bo nie nadają się do ich wychowania albo nie chca ich mieć bo chcą sie realizować i inny sposob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Palihuana
Może i tak powinno być, ale szybko wymarlibyśmy jako naród.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieładnie
A od czego są te wszystkie domy opieki społecznej i domy spokojnej starości? dzieci nie są od tego żeby zajmować się starymi rodzicami, oni mają życ swoim zyciem i wychowywać nowe pokolenie [czyt. swoje dzieci]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie którzy nie mają dzieci
A najbardziej wkurzają mnie bogaci mężczyźni którzy nie chcą dzieci i mają takie jedno stwierdzenie - że tego nie lubią. Jak można nie lubiec takich maleństw, przecież to powinno byc faceta głównym celem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Palihuana
Chciałbyś dogorywać w domu opieki? Wśród setek starców?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Palihuana
Życie bez dzieci nie ma sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Navya
zresztą powiem tak ,że znam więcej atrakcyjnych par ,które dzieci nie mają np koło 30-stki i paradoksalnie bogatych niż dzieciatych więc to nie zupełnie tak działa jak piszecie zwykle im więcej dzieci tym rodzina biedniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieładnie
Ciebie wkurza to, że mężczyźni bogaci nie chcą miec dzieci a mnie wkurza gadanie, że dzieci ma się po to aby mieć opiekę na starość. To dopiero porażające myslenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmnażać się powinni tylko
Większość ludzi w przytułkach ma dzieci. Europejska nowoczesność wkroczyła też do Polski. Już dzisiaj dzieci nie chcą zajmować się starymi rodzicami. Za 30-50 lat starcy będą umierać w samotności lub dożywać w przytułkach prowadzonych przez jakichś egzotycznych emigrantów, jak dzieje się to w Niemczech, Francji, Skandynawii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Navya
Palihuana- jesli zdecyduje sie na dziecko to nie dlatego żeby opiekowało się mną na starość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Palihuana
Czy ja powiedziałem, że dzieci ma się do opiekowania? A w którym miejscu? Ma się je, bo to jest spełnienie, szczęście, miłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Palihuana
Miłość rodzica do dziecka i dziecka do rodzica to coś, czego nie zastąpi się karierą i pieniędzmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieładnie
Chciałbyś dogorywać w domu opieki? Wśród setek starców? nie, oczywiście, że nie ale czy chciałabyś obarczyć swoje dzieci swoją starą i chorą osobą? i żeby zamiast życ własnym życiem i zajmować się swoimi dziecmi podcierali Ci tyłek jak nie daj Boże bedziesz przez kilka lat przed śmiercią zniedołężniałą staruszką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Palihuana
Mam trójkę i za każdego oddam życie, jak będzie trzeba. A żeby nie konać w przytułku zbudowałem dom i odłożyłem parę groszy na starość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja współczuje tym co mają
dzieci!!! Najbardziej współczuje tym co mają syna geja a jeszcze bardziej współczuje tym którzy wychowywali sobie córkę a córka w wieku 21 lat oznajmia im że zostanie sama z dzieckiem bo facet ją zostawił i mieszka sobie u rodziców razem z bachorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Palihuana
Poza tym jestem facetem, ksywka wyszła z Palikota I marichuany, jakos tak mi sie spodobała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Palihuana
Ty współczujący, a rodziców masz? I mocno im współczujesz, że cię zrobili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja współczuje tym co mają
Palihuana - napisałAm jakich dzieci współczuje rodzicom. Za nic w świecie nie chciałabym syna geja ani córki z bękartem. Od razu bym odprawiła! Szczególnie córkę z przychówkiem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieładnie
17:11 [zgłoś do usunięcia] Palihuana Mam trójkę i za każdego oddam życie, jak będzie trzeba. A żeby nie konać w przytułku zbudowałem dom i odłożyłem parę groszy na starość. :D ... dzięki, wreszcie jakaś mądra wypowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Palihuana
"sukces...", jak udaje ci sie robić cztery fakultety naraz? Jeśli studiujesz na czterech kierunkach i ci wychodzi, to znaczy, że jesteś skazany na sukces i dużo szmalcu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Palihuana
No to odwołuję ten szmalec :) Sukces mogę zostawić. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co gorsze uważam że mężczyźni którzy nie chcą potomstwa są chorzy psychicznie!////////////// Karol Wojtyła, Marcin Luter, Mikołaj Kopernik, Bill Gates - to są ludzie chorzy psychicznie ? Prawda jest taka że żaden facet nie chciał jej zdobyć i pogodziła się ze swym losem.////////////////////////////////// to Naomi Campbell nie była nigdy obiektem marzeń żadnego mężczyzny? http://www.fashionrat.com/images/naomi-campbell-bikini1.jpg http://styl.fm/newsy/2309.naomi-campbell Alyssa Milano z serialu "czarodziejki", też nigdy nie była chciana przez facetów? http://www.maxiseries.fr/alyssa-milano-castle-11664/charmed-saison-8 Marissa Miller też ?: http://www.hollywoodtuna.com/photo.php?id=marisa_miller_fitting_big&title=Marisa%20Miller%20Lingerie%20Pictures Popukaj się w ograniczoną głowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×