Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agawerka

co na blizny dla dwulatki?

Polecane posty

Podczas wakacji moją 2 letnia córkę bardzo pogryzły komary ( konkretniej ich grecka odmiana,moskity, których ślad po ukąszeniu nie swędzi,ale zostają ogromne bąble), do tego stopnia, że dostała uczulenia. Lekarz zalecał dawać wapno, wysypka przeszła, ale na policzkach zostały 3 ślady, które wyglądają, jak blizny, przypominają ciemniejsze plamki. Pani w aptece dała mi Cepan na blizny, ale chciałabym poznać opinie tych z Wwas, które stosowały tę maść u swoich dzieci- czy jest skuteczna i czy nie powoduje żadnych skutków ubocznych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paola ola anna
contractubex tylko i wylacznoe cepan smierdzi i nie pomaga:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cepan jest skuteczny ale śmierdzi i trzeba go regularne i dosyć długo stosować. moja córka ostatnio wróciła z twardym bąblem na jakieś 2 cm nie mam pojęcia co ją ugryzło, nadrugi dzień na czubku tego zrobił sie bąbelek z wodą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo właśne jest jeszcze Contratubex lepszy - żel, łatwo się wchłania i nie capi tak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tez mozna go stosować u takich maluchów? ja pamiętam, że mi niezbyt pomogło, miałam może z 6 lat, jak sobie rozcięłam czoło, blizna była wielgachna i troche ją widać jeszcze teraz. no trudno,już jak mam ten cepan to spróbuję go do końca, a następny kupię contratubex:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×