Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość greye

test ciążowy po 22 dniach

Polecane posty

Gość greye

dzisiaj jest 22 dzień od potencjalnej "niebezpiecznej" sytuacji. kupiłam test, ale rano już oddawałam mocz. nie piłam od rana zbyt dużo. wykonać ten test teraz czy wytrzymać i poczekać do jutra rana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idź teraz, nie musi to być mocz poranny i nie musi być go dużo. Ja robiłam taki test o 18stej. Był na + :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
test mozna wykonac o każdej porze dnia i nocy, nie musisz czekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wychodzisz z dworca na
po 22 dniach od zaistniałej sytuacji już test wykaże. Owulacja na ogół jest 14 dni przed miesiączką, więc po 22 dniach test by wykazał. A kiedy okres miałby wystąpić? Bo może bez sensu test robić jak do okresu jeszcze dużo czasu. Zrobisz jak nie będzie krwawienia, albo inne niż zazwyczaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greye
właśnie okres już mi się tydzień temu skonczył, ale chcę być 100% pewna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greye
zrobiłam i wyszedł negatywny. jest wiarygodny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miałaś okres, zrobiłaś test
i nadal nie wierzysz? No to tylko wróżka albo jasnowidz ci pozostał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
QURWA..... po pierwsze test sie wykonuje z porannego moczu to raz, tydzien temu ci sie skonczyl okres, wiec mniemam ze stosunek byl przed nim wiec niby z jakiej qurwa paki masz byc w ciazy???? ja PIEEERRRRDOLE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×