Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość abcdefghijklmnopr

co byscie zrobily

Polecane posty

Gość abcdefghijklmnopr

ostatnio po wizycie kolezanki i jej dzieci(byly tam tez dzieci jej kuzynki w sumie5) przezylam szok pokoik byl doszczetnie zdemolowany w szafkach pustki zato wszystko na podlodze.jak poprosilam o pomoc w posprzataniu kolezanka stwierdzila ze musi uspic najmlodsze zdzieci(ma 2lata jak moj maly) pobujala ja troche wlozyla dziecia buty i poszla. przy momocy corki posprzatalam zabawki i dowiedzialam sie w jaki sposob powstal ten balagan. wczoraj byli kolejny raz wynieslam dziecia do salonu karton z zabawkami i kazalam sie bawic ale nie zrozumialy i najstarszy chlopczyk-6lat udal sie do dzieciecego i zaczal rozwalac zabawki wiec zwrocilam uwage kolezance bo przeciez to jej dzieci. obrazila sie bo niby ja traktuje jej dzieci nienormalnie. a niby normalne jest niszczenie cudzych zabawek dlamnie raczej nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamadzieci:)
widocznie ona chce miec spokój od nich dlatego im wszystko pozwala by miec tylko spokój .. takie moje zdanie ale nie powinna tak robic a to ze zwracasz uwage w swoim domu to normalne musza wiedzieć gdzie ich miejsce i nei ukażdeo mogą żadzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcdefghijklmnopr
dlamnie tez niebylo by nic dziwnego w tym zdarzeniu tylko ze dzis spotkalam jej tesciowa w sklepie a ta rura na caly regulator ze ja Ani dziecia zabraniam sie bawic i ze Oswiencim swoim wprowadzilam. czyli tam wszystkim odbilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juerycvbuywevbc
Niestety, nie pozostaje ci nic innego, jak ograniczyc spotkania z kolezanka i jej dziecmi albo w ogole z nich zrezygnowac :( Skoro juz Ci dupe u swojej tesciowej obrobila... To nie Ty jestes dziwna, dobrze ze nie zgadzasz sie na robienie balaganu... a kolezanka powinna w sumie pomoc ci posprzatac bajzel, ktore jej dzieci zrobily i nauczys swoje male, ze nalezy po sobie sprzatac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwertyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
a moze i ona nie sprzata wiec nie wymaga tego od dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×