Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brak pomysłu na nick help

duch?

Polecane posty

Gość brak pomysłu na nick help

Ok wiem że weźmiecie mnie za wariatkę, ale od jakiegoś tygodnia, co noc zaświeca mi się światło w kuchni :/ Kładę się spać, rano zaświecone. Czasem obudzę się w nocy, koło 3, 4 i już się świeci. Pierwszy drugi raz byłam po prostu zdziwiona, że zapomniałam zgasić i nie zauważyłam. Później specjalnie szłam zgasić i zwracałam na to szczególną uwagę. Trochę się zaczynam cykać, tego. Mieszkam tam sama, o miesiąca. Mieszkanie wynajęte. Dziwne to jest i w sumie nie wiem za bardzo jak mam to interpretować czy w ogóle co to do cholery ma znaczyć. Proszę was niech mi ktoś coś powie bo aż mi się do domu z pracy iść nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
twój dom jest chyba nawiedzony, polecam abyś na noc włączyła magnetofon i rano wysłuchała co się przez noc nagrało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brak pomysłu na nick help
:/ ty mówisz serio czy robisz sobie ze mnie jaja? Ja się zaczynam bać. To nawet nie dom, to mieszkanie - typowa nudnawa kamieniczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdzie na niby
a istnieje mozliwosc ze lunatykujesz?:) moze przenocuj jakas kumpele u siebie, albo sproboj jedna cala noc nie spac i zobacz co sie stanie. ja bym zerwała jedną nockę na czaty z koleżanką:) :D weźcie jakieś łinko, żarełko filmek i miejcie oczy na kuchnię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od kiedy Lenin poszedł
to duch Lenina i pana co mówił " spieprzaj dziadu", wyłaniający sie ze smoleńskiej mgły. Daj na tacę w kartką za mgłę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brak pomysłu na nick help
kurcze a jak mi się tam coś rzeczywiście nagra? :/ Już normalnie wszystkie opcje przemyślałam, ale nic mi nie pasuje. Już nawet rozpatrywałam możliwość że jakiś tynk mi ze ściany leci i jakoś niefortunnie spada na ten włącznik. Ale nie! Nic a nic. Nie mam wytłumaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brak pomysłu na nick help w parapsychologii używa się magnetofonu do nagrywania głosów z zaświatów, bo one mają za niską częstotliwość żeby ludzkie ucho mogło je usłyszeć, poza tym masz 100% dowód na nawiedzenie, ale może się nic nie nagrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjfodfh
no a jak o tej 3-4 nad ranem zgasilas, to juz sie nie zapalalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie też to interesuje.......
u mnie dzieje się to samo w pokoju w którym śpię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brak pomysłu na nick help
no właśnie też sobie myślałam, że może lunatykuję, nie wiem, tylko że z moich obserwacji ja się w ogóle w nocy nie ruszam, jak się przykryję to dokładnie tak samo się obudzę. Choć kto wie, może lunatycy tak robią. Może jutro pójdę na noc do rodziców, bo czwartek wolny to nie muszę do pracy wstać. Dziewczyny to jest jak w jakimś filmie, się serio zaczęłam trochę bać. Opcja z koleżanką też jest dobra, macie rację, tylko będe musiała jakieś kłamstwo wymyślić, bo do tego się nie przyznam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brak pomysłu na nick help
hjfodfh -> ok, nie wtedy już się nie zapaliło, ale później już jakoś specjalnie nie zasypiałam bo wstaję o 5.00 i jak się obudzę w nocy to już w półśnie czekam na budzik tylko. Nie jestem pewna do godziny kiedy się dokładnie wtedy budziłam, ale było już jasnawo więc musiało być koło 4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brak pomysłu na nick help
mnie też to interesuje....... -> i jak myślisz? co to jest? jak długo to masz. Weź mi teraz powiedz wszystko, a najlepiej logiczne wytłumaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może jeszcze jakieś dziwne zdarzenia doświadczyłaś na przestrzeni ostatniego roku ? są cztery rozwiązania albo dom nie jest nawiedzony, albo jest nawiedzony przez ducha, albo nawiedzony przez demona, albo to poltergeist radzę nagraj na magnetofonie dźwięki i później je wysłuchaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brak pomysłu na nick help
Kingusia_124 -> nie zwróciłam uwagi, ale raczej nic nie pamiętam. Tam mieszkam od miesiąca, ale to zauważyłam od tygodnia. Kurcze, ja w takie rzeczy wierzyłam ale tak z przymrużeniem oka :/ OK Zrobię to z magnetofonem!!!! Trochę się boję. Co ja mam zrobić jak coś tam rzeczywiście usłyszę??? 😭 a miało być tak pięknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjfodfh
a w ciagu dnia juz sie samo nie zapala, tylko w nocy, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kingusia ma rację, magnetofonem spróbuj nagrać albo czatować w nocy. Koniecznie nam tu powiedz czy się coś nagrało, inetersują mnie takie tematy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brrrr wrrrrkkkkkkkkk
wspolczuje ci jesli to duch ja bym sie wyprowadzila z tego mieszkania ;] ogladnij sobie film paranormal activity tak sie zaczyna "przygoda" z duchami pozniej moze byc coraz gorzej jak to jest poltergeist czy demon jak to mowila kinga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brak pomysłu na nick help
tak, jak śpię. W ciągu dnia nie, chyba że nie zauważyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brak pomysłu na nick help jeśli coś się nagra możesz zrobić kilka rzeczy. Naturalnie wyprowadzka to pierwsze co nasuwa się do głowy, jednak istnieje zagrożenie że ten byt podąży za Tobą. Drugi sposób to jeśli jesteś wierząca przeprowadzenie egzorcyzmu ( to najbardziej niebezpieczny sposób). Jeśli jesteś agnostyczką możesz przeprowadzić indiański rytuał oczyszczenia. Możesz też go ignorować, jeśli to zwykły duch to nie zrobi Ci krzywdy ani nie będzie się narzucał, gorzej jeśli demon lub poltergeist wtedy istnieje realne zagrożenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brak pomysłu na nick help
dziś to zrobię, takie pytanko natury technicznej może to być dyktafon z komórki? Chyba tam umrę ze strachu, teraz jak was poczytałam to zaczynam się wkręcać. OK, ale błagam jak mi się coś tam nagra to będziecie mi musiały powiedzieć co mam robić, bo na żywo się wstydzę przyznać do tego komuś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brrrr wrrrrkkkkkkkkk
a może poświęć to mieszkanie masz wodę święconą w domu? skrop je i pomódl się skrop włącznik światła w kuchni i zobaczymy czy to "coś" dalej będzie zaświecać, a może po prostu w nocy jest jakieś spięcie i dlatego światło się zaświeca samo może jakaś wadliwa instalacja sama mówiłaś, że to w kamienicy mieszkanko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjfodfh
mnie tez ciekawia takie klimaty;) chociaz pewnie to nic takiego tylko sie niepotrzebnie nakrecasz...ale chetnie poczytam jak sobie z tym poradzilas, moze cos z włącznikiem swiatla jest nie tak. Dobrze tez byloby zapytac wlascicieli mieszkania...moze oni cos wiedza. Tylko z drugiej strony moga Cie wziasc za pokręconą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjfodfh
Kingusia...widzę że jestes zorientowana w temacie ;) jakies doswiadczenia czy sama lektura?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakbyś przenocowała u siebie jakąś koleżankę to byłby dobry pomysł... może faktycznie lunatykujesz :) Albo masz coś z włacznikiem światła :D może jakoś odskakuje albo cos? :D No nie wiem, bo ducha to na samym końcu bym dała ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brrrr wrrrrkkkkkkkkk mimo wszystko odradziłabym błogosławieństwo wodą święconą, bo jeśli to demon to tylko się zdenerwuje i stanie się groźniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brrrr wrrrrkkkkkkkkk
brak pomysłu-> czego się masz wstydzić? Ja bym porozmawiała o tym z kimś znajomym czy rodzicami nie ma tu nic do wstydu moim zdaniem :) Kinga_124 miałaś styczność z duchami ? Widzę, że się znasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×