Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brak pomysłu na nick help

duch?

Polecane posty

Gość czyli maaaam
l I L i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klk
idź spac juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klk
autorko odpocznij od kafe juz teraz idź spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sruch
Tez sie balam, ze mam ducha w domu:o Od pewnego czasu prawie codziennie wieczorem wchodzac do swojego pokoju zastawalam otwarta dolna szafke i wszystkie ciuchy z niej byly porozrzucane po pokoju. Powtórzylo sie to kilkakrotnie, zaczelam sie troche bac, bo nigdy wczesniej nic dziwnego sie w moim domu nie dzialo. Na szczescie okazalo sie ze to moj kot tak rozrabial pod moja nieobecnosc:) nakrylam go raz jak otwieral łapka szafke. Wiem, wiem urzekajaca historia:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klk- Ja pojawie sie jutro pozno, wiec prosze Cie zapamietaj co sie dzialo i zdasz mi relacje jutro :classic_cool::D Dziekuje za mila niedziele:D Przez Was nie wyjde teraz z pokoju:classic_cool::D:D:D:D zart:P strachliwa rzadko bywam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klk
To już jest koniec też niedługo ide spać ale tak wsiąknęłam w temat że zobaczę dziś jeszcze i jutro rano co słychac no i wieczorem więc zdam :) dobranoc życzę wszystkim spokojnej nocy i przespanej bo jutro praca... ach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sruch
czemu juz idziecie spac, co tylko ja jestem bezrobotna?:( no ej pogadajcie sobie jeszcze. Moze niech ktos zapoda jakies historie o duchach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo jestem ciekawa
ja tam jestem za autorką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo jestem ciekawa
ja też jestem bezrobotna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylkoPYTAMsobie
ale Wam dobrze bezrobotni, tez bym chciala ;-) a tak to musze jutro do robotki zasuwac z ranca, a noc bedzie nie przespana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo jestem ciekawa
ja znam dużo historii "strasznych" ale to z serii legendy miejskie czyli bujda na resorach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylkoPYTAMsobie
to milej nocki, ja tez juz spadam, a te stuki wyslucham jutro jak moj luby wroci, bo dzisiaj sie boje sama! papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia330
jezeli to o mnie pytales Jarecki, to zagladam tu od czasu do czasu :) niestety wydaje mi sie, ze ta dyskusja jest dla samej rozmowy a nie faktycznej checi rozwiazania problemu i niesienia pomocy. Wszyscy sie nakrecaja, przezywaja, boja, wspolczuja autorce lub jej niedowierzaja. I na tym sie w sumie konczy :) Malo kto probuje faktycznie pomoc i cos z tym fantem zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia330
przekrecilam nick, Jarecky, sorry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalena1980
Słuchajcie, moim zdaniem to jest tak. Faktycznie i światło się zaświeca i te odgłosy się nagrały. To jest wszystko autentyczne i wierzę że autorka mówi prawdę. Tylko wydaje mi się że to będzie wszystko miało jakieś racjonalne wytłumaczenie. Nie wiem jakie, ale jakieś na na pewno jakieś racjonalne. Szkoda, że ten podszyw się pojawił i że tak ją opierniczyliście bo też bym się chyba pobeczała na jej miejscu. No nic, mnie też praca jutro czeka więc będę lecieć. Cześć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo jestem ciekawa
ja to taka odważna to dopiero teraz jestem z tym słuchaniem bo mój chłopak pojechał do rodziny i dzisiaj już wrócił ale z piątku na sobotę to nie spałam całą noc;) miałam światła w całym mieszkaniu zaświecone hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sruch
Witajcie bezrobotni, odrazu mi lepiej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalena1980
no tak srako być może masz rację, więc weź znajdź nam to nagranie w internecie srako

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo jestem ciekawa
W nocy z soboty na niedzielę spałam na działce u rodziców i akurat byłyśmy same z mamą. Mamy taką małą altankę gdzie jest tylko jedno pomieszczenie. W nocy koło 2 obudził mnie hałas otwieranych drzwi a to jest dość głośne bo nam się zacinają i trzeba szarpnąć. Otwarłam oczy a to moja mama wygląda na dwór. Pytam się o co chodzi a ona mówi, że słyszała jakiś hałas jakby ktoś na coś wpadł za domkiem i ciągle coś tam się dzieje (mamy tam taką graciarnię:)). Ja cała posrana po przeczytaniu tego tematu wzięłam latarkę i psa i poszłam sprawdzić. Serce waliło mi jak młotem i rzeczywiście był przewrócony grill i jakieś doniczki a w kącie między domkiem a płotem słyszałam jakieś syki. Pies zaczął ujadać i się wyrywać więc poświeciłam w tamtym miejscu latarką i się okazało, że to kot sąsiadów zaczepił się obróżką o grabie i nie mógł uciec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo jestem ciekawa
dziwne tylko, że nie usłyszałam przewracającego się grilla ale usłyszałam otwierane drzwi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalena1980
dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×