Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brak pomysłu na nick help

duch?

Polecane posty

o w dupę! ! puściłam na maksa, przystawiłam sobie głośnik do ucha i nagle to mi się zadrło! nosz kurde! bym zawału dostała! idę po tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość letnio wiosennie...
jestem dopiero przy 30 stronie :o powie ktos w skrocie jak ta historia sie skonczyla ? cos tu piszecie o jakims kocie hitlera ale wtf ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz ci mowie o co tu chodzi
historia zakonczyla sie na domyslach tylko, bo nic ostatecznie nie wiadomo. Autorka stwierdzila, ze wiem dyktafonu nie podlozy, z mieszkania sie wyprowadzila, umowe wypowiedziala. No i my mozemu tylko przypuszczac, ze byl to duch.. zrobia 3 nagrania. Na pierwszym był odglos przypuszczamy, ze kota. Na drugim glos niemca, ktory przemowil do autorki dwoma zdaniami. Ale nie wiadomo do konca co powiedzial. 3 nagranie nie zostalo do konca zidentyfikowane i rozpoznane. Albo to pociag.. albo duch grzebie po szafkach. Nie wiadomo. A ze kot hitlera czy piramida myszy to takie zarciki na rozluźnienie atmosfery:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta co ukradla nicka mufi :)
ee to ze ona za 2 tyg sie wyprowadza to ja napisalam :P hahaha - brednie!! nie ma za co mufka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta co ukradla nicka mufi :)
a na ktorych str sa te nagrania??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta co ukradla nicka mufi :)
dzieki szkoda ze nie mozna tego przewinac :o a niem ozna a w ktorej min cos sie dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrrrrrrrr
byl juz jarecky?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Można przewinąć, ale trzeba poczekać aż się całe załaduje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta co ukradla nicka mufi :)
bra slucham tego drugiego, kiedy mniej wiecej gada ten niemiec?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaro masz 1. nagranie? Jeśli tak wyślij na maila: muffii@autograf.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrzucę 1 & 3 nagranie na wrzuc.to czy analizowałem? nie za bardzo jest co - widzieliście wykres...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pokażesz wykres z 1? Taki na przybliżeniu, bo nie chce mi się już pobierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wlasnie lipa jakas
no wlassnie jakos nic sie kupy nie trzyma.. raz kot, raz glos czlowieka tzn ducha, ale mowiacego, potem niby pociag lub nie wiadomo co. A niby zawsze ten sam duch :o jakby chociaz mialo to jakas spojnosc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cisza ma ten sam obraz spektralny co dźwięki - to z kolei przemawia za autentycznością nagrania. "miałknięcia" nie sposób puścić w zwolnionym tempie - bardzo niska częstotliwość próbkowania dyktafonu na to nie pozwala. ach, gdzie te czasy magnetofonów szpulowych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mniejsza czy to fałszerstwo czy nie, nie mogę sobie wyobrazić jak Wy te dźwięki z trzeciego nagrania możecie brać za pociąg... Przecież pociąg słyszać jak nadjeżdża, jak odjeżdża... A tamte dźwięki zbyt krótkie jak na pociąg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wlasnie lipa jakas
ja odsluchalam wszystko procz peirwszego nagrania szkoda, ze miaukniecie nei wycieliscie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wlasnie lipa jakas
ale dziwne, ze zawsze nagrywało sie cos po 12 nawet nie bylo wczesniej pociagow, tramwajow ani znaczacych glosow samochodow. A tu nagle cos przed 12 sie nagralo. W sumie powinna byc cisza ewentualnie po 12 cos.. a nie tak. Jakas sciema.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrrrrrr
no nareszcie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×