Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brak pomysłu na nick help

duch?

Polecane posty

londynkiewiczowna - to podszyw napisał o "2 tygodniach". Autorka chyba już się wyprowadziła. ciekawa - ignoruj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On jest dosc powaznym facetem , ale wiem, ze troche siedzial w psychologii, wiec moze nawet sam bedzie zainteresowany wyjasnieniem tego zjawiska. Jezeli nikt nie bedzie sobie robil jaj i nie nasle mu tam tv albo czegos takiego, to powinien sie zgodzic. Faktycznie, jest bardzo zajety, wiec zostaje tylko dostosowanie sie do niego. Ale co to za problem zostawic kamere w nieczynnym juz biurze? I blagam, nie dzwoncie po kancelariach na Opolskiej i nie pytajcie czy maja duchy. Tam i tak siedza sekretarki , ktore poza kolorem lakieru paznokci na swoich stopach niewiele wiedza co sie dzieje w biurze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
londynkiewiczowna - rozwaliłaś mnie z tym "dzwonieniem". leć już spać, bo się nie wyśpisz ;) dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groch z kapusta
Jarecky, ty se lepiej roboty poszukaj i dziewczyny, a nie siedzisz na tym forum dzien i noc i chcesz duchy nagrywac. czlowieku, lecz sie! nie wiesz ze takich rzeczy sie nie robi? najlepiej idz do konfesjonalu najpierw. zegnam dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaannaaa2waa
skoro londyska cos tam mowi ze nie poda ulicy bo jest tam tylko jedna kancelaria a zaraz pisze a jednak jest wiecej troche sie teraz pozmienialo to znaczy, ze 'nasza kancelaria' to ta ktora byla tam pierwsza to latwo sprawdzic. czyz nie genialne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdg...
londynkiewiczowna zauważyła ze autorki nie ma wiec podłapała temat i ciągnie go dalej skoro widzi jak ludzie dają się łatwo nabrać:) przecież szkoda żeby taki temat przepadł wiec trzeba ciągnąc go dalej... a może to jest autorka i wymyśla kolejne historie pod innym nickiem :) pewnie za parę dni znów się ktoś pojawi z podobnymi historyjkami więc nic się nie martwcie temat pewnie nie upadnie :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eee to jest prowo jak
nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macie jednak nakichane w tych mozgach. Za dlugo siedzicie na tej kafeterii, po co w ogole ktokolwiek cos tu pisze, skoro kazdy kazdego podejrzewa o prowokacje, podszywy itd. Nie lepiej zamknac kafe? Jeszcze raz powtarzam - temat podlapalam, bo z ciekawoscia sledzilam go od poczatku jak wielu z was. Mam zylke detektywistyczna, wiec od razu pokojarzylam Katowice, Kancelarie, sklep i to co mi mowil znajomy.Nie pisalam wczesniej, bo przeczytanie tego watku zajelo mi sporo czasu, a przeczytalam prawie wszystko ( moze ominelam ze 3-4 strony) W chwili obecnej przeszla mi jakakolwiek ochota na ingerowanie w to - nie bede nikomu sprawiac frajdy - a narazac dobrego nazwiska znajomego. Jestem za stara, zeby gadac tutaj z dzieciakami, ktore naogladaly sie filmow albo siedza tu 24 h na dobe i kombinuja co tu zrobic, by zwrocic na siebie uwage.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszyscy ducha widzą i słyszą dajcie to to towarzystw od spraw paranormalnych albo do BBC a siedzą na kafe i ględzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaika88
ak mozna jak ktos Ci powie "prowo robisz" schowac glowe w piasek i udawac wielce obrazona, bo ktos smial cie o prowo posadzic. No jasna cholera taka jest kafeteria, a nie widzisz, ze prowo i ze jestes autorka tego tematu krzycza niki ktora pojawiaja sie na chwile, a wytrwali na tym temacie ciagle pisze pod tym samym pseudonimem i normalnei jak ludzie z Toba gadaja i nie traktuja jak prowokatorke. Czytalas kafeterie wiec wiesz jakimi prawami sie rzadzi. Wiec daj spokoj i nie zwracaj uwagi na jakies skrzeczace pomaranczki :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaika88
weronitha czy jak Ci tam...... tak bo po co fascynujaca sprawe oddawac w cudze rece jak mozna samemu poweszyc i miec frajde :) i po 1 nie ględzą a mowia istotne i wazne rzeczy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muffi, przeciez to ja jestem autorka, nie wiesz? heheheh Dobra, ide do roboty, bo dzisiaj ciezki dzien mnie czeka i pakowanie. Nie obrazam sie, tylko wkurza mnie posadzanie o cos, czego nie ma. Namiary macie Ja sie zegnam, bo nie bede miala od jutra dostepu do netu. Moze dzis jeszcze wpadne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba cie zabolalo
to co ktos wyzej napisal:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupuję noktowizor i idę do mnie na noc na budowę ;) Zobaczymy coś ciekawego może

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaika88
mufii no porzuciła i to bez słowa pożgenała się tylko z Jareckim buuuuu 😭 jak tak można? w ogóle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motyyka
lepiej sądzić ze to prowokacja niż później z siebie naiwnego debila zrobić no nie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaika88
pffffffffff w takim razie w ogóle kafeterii lepiej nie odwiedzać. Nikt ze mnie debila nie robi traktuje to jak ciekawy film :D i drążenie czy to prowo czy nie mam głęboko w 4 literach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motyyka
kaika nie podniecaj juz sie ta :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaika88
wiesz u mnie jest to uzasadnione, bo czytam temat i mi się podoba. A Ciebie w ogóle nie rozumiem, bo skoro uważasz, że zrobili z Ciebie debila to nie wiem po co tu siedzisz nadal i też się podniecasz. Idź sobie i daj nam w samotności przeżywać ten orgazm:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motyyka
no ja to akurat nie mam sie z czego podniecac nie przezywam tego tematu ta jak ty i tu nigdzie nie pisze ze debila zemnie zrobili czytaj uwaznie a nie pirdol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaika88 kolejna która się
dała nabrać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaika88
gdybys nie przezywala tego tematu to bys nawet tu nei wchodzila. Wiec nie udawaj teraz takiej madrej i rozsadnej. Bo siedzisz tu jak wszyscy inni wiec jarasz sie rowno jak wszyscy ha no to co noego powiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaika88
tak dałam się nabrać :D juupi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motyyka
siedze po to zeby sie posmiac z takich naiwniakow jak ty :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda855
nieważne czy to prowo ale fajnie się ten temat czyta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaika88
a ja z takich debili jak Ty dla mnie kafe od zawsze byla rozrywka, ale Ty tępa tego nie zrozumiesz, bo cały świat nawet wirtualny widać bierzesz na serio. I nie ma tu znaczenia to, że mówisz, że Ty w to nie wierzysz, bo oczywsita sprawą jest jak wygląda prawda. Tylko matoł nie zrozumie, że ludzie przy tym topicu się bawią i wolą to niż czytanie o rozpadających się małżeństwach, czy wynikach matur :O Poczekam do wieczora, bo tu póki co sami mądralińscy siedze. Nuuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda855
Kaika weź już skończ bo jak na razie to ty się strasznie nakręcasz niech sobie każdy myśli co chce jego sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×