Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brak pomysłu na nick help

duch?

Polecane posty

bo słuchajcie, ja mam taki problem, że ja wam mówiłam, byłam tam z tym sąsiadem i przez nieuwagę on coś do mnie powiedział ja coś powiedziałam i teraz wszyscy moi znajomi jak to usłyszą to będą widzieć że ja to ja a aż tak bym nie chciała. Mógłby ktoś zaufany to wyciąć? Jarecki umiałbyś ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mufinka proponuje ci założyć
nic zaczernić go od razu i dopiero wtedy sie przedstawić nam i po kłopocie, bo komuś spodobała się kradzież twoich nicków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klk
ile godzin sie nagrało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrrrrrrr
ej no ale jak wyciac, ja wlasnie mialam nadzieje ze cos z tym sasiadem rozmawialas i ze to sie nagralo na dyktafon, wtedy byloby bardziej wiarygodne, a jak oni wytna to znowu nie uwierze...a moze oni sa toba? hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorko podjęłaś ciężką ale prawdopodobnie słuszna decyzję o wyprowadzce :) czy jeszcze wracasz do domu czy już w ogóle nie będziesz tam nocować ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne że da się wyciąć. Jak chcesz to mogę to zrobić. Moje gg 107232

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klk CZEŚĆ TO JUŻ JEST KONIEC Co słychac wizja nadchodzącego nazizmu, ludwig XIV w kuchni, malunki wizji atak podszywów, autorka miała byc o 19 ale sie nie pojawiła czekamy na nagranie. hahah, czsc KLK:D Otwieram wieczorny krag duchożerców:D WITAJCIE KOCHANI 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddfuuuuuuuuuuuuuuuuuch
ale po co sama zostawilas... nie rozumiem tego zagrania ? po co zapalas to swiatlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Można tę rozmowę na początku zniekształcić, żeby znajomi Kasi nie rozpoznali ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddfuuuuuuuuuuuuuuuuuch
twoich znajomych na bank tuvnie bedzie no co ty swiat nie jest taki maly.. a zreszta gdyby mi sie cos takiego dzialo mialabym dowody to bym od razu kazdemu powiedziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miriaaaaaaaam
czyli jakby coś to Jarecki może poświadczyć, że słyszy autorkę i to nie prowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może Kasia ma wrednych znajomych, którzy tylko czekają na pretekst, żeby się nabijać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogumilawwielka
Jarecky aleś Ty napalony na autorkę:P może napiszesz nr tel na forum to odezwie się do Ciebie::PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×