Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość potrzebna mądra głowa

wanna czy prysznic??

Polecane posty

Gość Maja 1978
A jak tutaj tylko o tym RAVAKU to weszłam tak sobie na ich stronę i jeju ale mają referencje światowe. a to o czymś świadczy. Myślę że warto się zastanowić nad zakupem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xenia1
też polecam, jedynie co nie lubię czyścić prysznica, ale to już inna bajka ta firma czy inna wszystko tak samo trzeba się męczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnkaL
a może powiecie w takim razie czy te drzwi przesuwne w tym Ravaku się nie zacinają, bo ja kupowałam kilka lat temu kabinę i miałam non stop problem z tym że głośno sie przesuwały a dwa zacinały się non stop a w końcu czas na wymianę i właśnie czytam sobie na forach o tej firmie i nawet mają niezłe opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ma kabinę Ravaka z drzwiami przesuwanymi i nic mi tam nie rzęzi, nie zgrzyta i nie słychać żadnych mocowań, wałków i pasków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hania S
dokładnie jak kupujesz towar dobrej jakości to nic ci nie rzęzi - Ravak tani nie jest ale za to jakość gwarantowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak o jakości mowa - to właśnie się zastanawiam bo tani nie są ale produkty mają ciekawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie . a swoją drogą to fajnie że istnieją takie fora. Kupuję prysznic Ravka - wygląda prosto, klasycznie - i to jest chyba w tym wszystkim najciekawsze - prostota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie jak łazienka to z Ravakiem i szafki do niej również

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta reklama jest po prostu żenująca :o nikt o zdrowych zmysłach nie kupi niczego reklamowanego tak tandetnie bo to goowno musi być wyjątkowe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za żenujący tekst. Jeśli ktoś kupił sobie produkt Ravaka to chyba ma prawo walnąć sobie wpis taki. A jak ktoś wypowiada się nie mając zielonego pojęcia o czym tu piszą to niech się lepiej zajmie czymś innym. W tamtym roku miałem remont łazienki i całą wyposażyłem w RAVAKU właśnie. Od wanny, armatury , szafek a nawet środków czystości. i POlecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prysznic lepszy, wanna zbytnio rozleniwia, ja mam kabinę szklaną od http://vizjo.pl/ i bardzo jestem zadowolona z wyboru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IwonaZZ
to zależy kto co woli... ja mogłabym mieć wannę w zimie a prysznic w lato tak zamiennie :) ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2014.06.19 ta reklama jest po prostu żenująca pechowiec.gif nikt o zdrowych zmysłach nie kupi niczego reklamowanego tak tandetnie bo to goowno musi być wyjątkowe! x x dokładnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Pan "żenujący" nie ma nic ciekawszego do powiedzenia ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina_11
Ja kupiłam sobie w Kałęczynie tylko środki czystości bo niestety brakowało mi czegoś do czyszczenia brodzików i prysznica. Jestem zadowolona z chemii http://www.ravak.pl/pl/srodki-czyszczace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A możesz mi konkretnie pokazać jaką kupiłaś bo ja mam wieczny problem i już się wszystkiego czepiam, co mogłoby mi pomóc brodzikiem i szybą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGAo1979
A CZY KTOŚ MOŻE UDZIELIĆ MI INFORMACJI NA TEMAT WANIEN RAVAKA , CZY TRZYMAJĄ CIEPŁO DŁUGO, CZY NIE ROBIĄ SIĘ JAKIEŚ ODPRYSKI JAK SIĘ CZYMŚ PUKNIE ITP...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia87aa
no to z tym pukaniem to lepiej nie przesadzaj... ciepło jest w miarę, chyba że leżysz trzy godziny to nowiesz bez przesady ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co powiecie o ich serwisie, jak kupuje się produkt Ravaka i po czasie coś się zacznie dziać to przyjeżdżają na miejsce??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgaNNN
no pewnie tak. Przecież oni sprzedają swoje produkty na hotele i pensjonaty to nie chce mi się wierzyć ze serwisu nie wyślą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no co racja to racja. Ale myślę , że za tyle kasy to żaden RAVAK service nie będzie potrzebny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak jasne wszystko jest fajnie jak się nic nie dzieje a jak przychodzi co do czego - to trzeba się stresować i prosić o serwis. Lepiej dowiedz się tego od nich. Zadaj pytanie na innych forach albo na facebooku ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sysy
no już nie przesadzajcie -Ravak przecież to porządna firma i na pewno jak na taką skalę sprzedaży jak oni nie odprawią Cię z kwitkiem. Z resztą mam ich produkty i nie narzekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysztofg
tak proste, ale nie wiedziałem, ze oni mają takie referencje. Myślałem że to jakaś taka mała firemka. Przyjrzę się ich produktom - bo w sumie dużo dobrych opinii ostatnio czytałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KamilaP
a może wiecie, oni przyjeżdżają do domu i mają architekta, żeby np chcę skorzystać z ich produktów przychodzi gość i robi mi aranżacje wg swoich produktów???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogusia T
Ravak architekta to raczej nie ma. Ale jeśli sobie wejdziemy na ich stronę to można zobaczyć że całe wyposażenie do łazienek jest. i nawet fajne mają meble widziałam na żywo. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×