Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość potrzebna mądra głowa

wanna czy prysznic??

Polecane posty

Gość maningo
Jeśli to ma być wanna to tylko wysokiej klasy. Przykład? O to - http://www.e-inclusive.pl/Wanny-%C5%82azienkowe/Wanny-z-hydromasa%C5%BCem/System-hydromasa%C5%BCu-do-wanny-Ravak-Evolution-Hydro-Plus-Air.html Czy coś takiego nie będzie idealne? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W przypadku kiedy trzeba wybrać, czy jedno czy drugie oponuję za wanną. Po pierwsze, wanna może służyć również jako prysznic. Po drugie zawsze można wymoczyć w niej np. firanki. Po trzecie, można mieć nad nią suszarkę. Wanna bezapelacyjnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FrodOo
Oczywiście, że wanna i to z hydromasażem! Tylko zwróćcie uwagę na to, aby producent był z Polski, na wypadek wystąpienia potrzeby naprawy. Ja zawsze korzystam z produktów firmy Sanplast i jestem zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja u siebie mam klasyczną wannę ze składanym parawanem. Parawan 2 częsciowy - szklo hartowane + zawiasy i mocowanie w chromie. Całość po rozlożeniu ma 120cm, składa się na krótszą scianę wanny, tę przy odpływie. Jedynie kran przesunąłem na środek wanny. Ważne - kafle na ścianie do krawędzi wanny muszą być maksymalnie prostopadłe - to trzeba powiedzieć kafelkarzowi. Parawan montowałem sam. Utrzymanie w czystości jest łatwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do tak małej łazienki najodpowiedniejszy byłby prysznic z drzwiami składanymi do wewnątrz, po ich wsunięciu w łazience byłoby więcej miejsca. Sama mam małą łazienkę i wg mnie jest to najlepsze rozwiązanie, ale jeśli ktoś lubi wylegiwać się w wannie nie będzie to niestety dla niego trafny wybór....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanna. Przeważnie jest jakaś alternatywa... tutaj założyłabym parawan nawannowy, a dokładniej taki z jedną ścianką stałą, a drugą ruchomą, którą możesz "zamknąć" się w wannie i masz 2 w jednym -> wanna z kabiną prysznicową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może wanna z hydromasażem? Co wy na to? Ma ktoś? Jesteście zadowoleni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan Tomasz
Osobiście wolę seks pod prysznicem niż w wannie więc ja doradzam wannę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan Tomasz
odradzam wannę [miało być}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan Tomasz
odradzam wannę [miało być}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
doradzam dwa w jednym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem baba. Tylko wanna. Prysznicować można się również w wannie. Wiec wanna bo to 2 w jednym :) :) Poza tym stężenie chloru wydobywjące się z gorącej wody w wannie tak nie osłabia jak w prysznicowej "zamkniętej komorze gazowej". Przetestowałam na sobie. Wanna górą i obojętnie jakiej firmy :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klarakkkkk
Ja też stawiam na wannę i to freedom czad!!! piękna klasyka, ma ktoś taką, czy warto kupić, widziałam ją w salonie w Poznaniu i pięknie się prezentuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek_zielony
ciężki wybór najlepiej mieć dwie łazienki w domku i w jednej wanna a drugi prysznic ; w tygodniu z reguły czasu brak i prysznic szybciej i ekonomiczniej, ale weekendy i do tego jak zima za oknem to wanna zda egzamin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słuchajcie najlepiej iść sobie do salonów i sobie wejść, położyć się lub stanąć w kabinie i wówczas widać czy miejsca kjest tyle żeby było wygondnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elwira45
ten pomysł z salonami to świetna sprawa, skorzystałam z tego pomysłu i poszłam sobie . a najlepiej jakby były targi - tam wtedy są wszystkie firmy, skupione w jednym miejscu . co sądzicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrym rozwiązaniem dla mnie jest wanna, w której można się położyć i odpocząć po ciężkim dniu. Prysznic może jest bardziej praktyczny, ale wanna przyjemniejsza. Można ją też podświetlić jakimś fajnym ledem – ja kupiłam taki wąż ledowy w http://sklep.elektromag.pl/ i teraz to fajnie wszystko wygląda, oryginalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniela3
Tak, wanna! teraz super można kupić wanny i z tym oświetleniem też fajnie, chociaż ja poz oświetleniem mam nad wanną 5 cm półkę i tam świeczki sobie układam. wtedy mamy klimat. i też jak ktoś tam polecam ravak. standardowa, klasyczna i tania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale słuchajcie wcale nie trzeba mieć prysznica są dobre rozwiązania z takimi parawanami do wanny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale się tutaj rozpisaliście fajnie... a może coś o technicznej stronie produktów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
generalenie większość produktów pod kątem technicznym jest taka sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HannaSz
no nie gadaj, że taka sama dużo słychać o tym całym ravaku i dobre opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy ktoś posiada wannę, która ma takie zagłówki ? Mam pytanie czy to zdaje egzamin podczas jej mycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa11122
dzięki za stronę. Muszę sobie sprawdzić tą ich chemię. A czy ktoś już używał i ma jakieś zdanie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KrysiaK
Tak, używam chemii Ravaka i szczerze powiem, że jestem zadowolona. Mam też ich kabinę. A ja lubie korzystać z jednej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SylwesterW
kurde muszę poczytać o tej firmie bo tyle o nich dobrych opinii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×