Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dzisiaj mam rodzic

23.06.2011 mój termin porodu

Polecane posty

Gość Dzisiaj mam rodzic

Czesc dziewczyny. Na dziś mam termin porodu,niestety nic na to nie wskazuje żebym dziś urodziła. Jestem wykończona czekaniem i pytaniami znajomych. Czy Wy też tak miałyśćie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdecydowanie tak :) niestety takie uroki końcówki ciąży. na pocieszenie powiem że to wiecznie trwać nie będzie i w końcu urodzisz, nie dziś to jutro, nie jutro to za kilka dni, ale uroddzisz, bo innego wyjscia nie masz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość becia:)))
oj nawet nie pytaj, ja urodziłam 17 dni po terminie, a tel dzwonił na 2 tyg przed planowanym terminem. Ale pózniej sie wkurzyłam i nie odbierałam tel :P Radze to samo, bo po co maja Cie jeszcze gorzej stresowac. Powodzenia, oraz lekkiego porodu życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzisiaj mam rodzic
Jeszcze mąż zaczął mnie wkurzac. Twierdzi że to wina mojej psychiki. A telefon to chyba wyrzuce! Czekam na to dziecko jak na zbawienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzisiaj mam rodzic
Boję sie że to czekanie źle wpłynie na dziecko. Już widzę zielone wody i inne powikłania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i chyba tak ma być :) żeby człowiek mniej się bał porodu i czekał na niego jak na wybawienie :) ale nie martw się, na pewno niedługo urodzisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzisiaj mam rodzic
Najgorsze jest to że ciążą była podtrzymywana,różne leki,szpital a teraz jak na złość cisza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×