Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ślubniczka

9600zł mało czy dużo??

Polecane posty

Gość ślubniczka

witajcie, proszę was o radę, planujemy ślub w lokalu, na wsi, na 70osób w tym dzieci, wyszło mi z moich obliczeń 9600zł, za 2dni, czy to dużo czy mało??bo mi wydaję się ze bardzo dużo, pomóźcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omxomxwocw
ale w tym masz juz wszystko? jedzenie, alkohol. ciasto, zespol, kamerzyste?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha dobre dobre
Głupia jesteś? To wychodzi 137 zł z kawałkiem za osobę za dwa dni, to jak za darmo. Pewnie jedzenie nieświeże, albo w symbolicznych ilościach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślubniczka
9600 zł, 160zł od osoby dorosłej, dzieci do lat 5 a darmo, do lat 9połowa ceny,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślubniczka
tylko za osoby, bez alkoholu, bez foto, bez zespołu, za sam lokal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślubniczka
jedzeie dobre, bo pytałam się innych, i opinię lokal ma bardzo dobrą, 3posiłki gorące, zimna płyta, lody, owoce, wszystko prócz alkoholu,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omxomxwocw
u mnie od osoby jest 150 zl plus swoje ciasto i alkohol. To za 1 dzien, za drugi 85 zl. lokal w malej miejscowosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam wesele 3 lata temu,placilam od osoby-bez alkoholu - 230 zł, wesele jednodniowe!! co masz w menu? bigos i flaki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omxomxwocw
slubniczko wydaje mi sie, ze jak za 2 dni to malo jednak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gggg343
Po co dwa dni? Jeden starczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omxomxwocw
sweet rose zamknij sie z tym bigosem i flakami. Moze ty mialas to w menu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślubniczka
tak za dwa dni, 135zł pierwszy dzień 30zł za drugi dzien, my mamy ślub późno więc 3dania spokojnie wystarczy, zrezygnowaliśmy z 4dania, bo na sali będziemy koło godz 18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślubniczka
menu bardzo mi sie podoba, nawet dałam wczoraj kartki z manu do zobaczenia osobie która w tamtym roku miała wesele i ona płaciła 180zł od osoby na 2dni, i powiedziała ze w niczym sie nie różni menu nawet się wydaje lepsze, nie wiem, tak na jeden raz wydać 10tys to ciężko, bo sami składamy sobie pieniądze nie liczymy na rodziców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omxomxwocw
po co twoje glupie uwagi o bigosie ? bo zazdroscisz autorce ze placi mniej od ciebie a lepsze jedzenie bedzie miala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślubniczka
w menu nie ma oni bigodu ani flaków, to było kilkanaście lat temu a nie teraz, chyba ze ktoś sobie życzy, ale my nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omxomxwocw
autorko ja uwazam, ze jak za 2 dni to tanio. jesli chcesz zaoszczedzic to moze zrezygnuj z poprawin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omxomxwocw
oczywiscie, ze nie ma bigosu ani flakow. Autorko nie zwracaj uwagi na takie komentarze- zazdrosc sie odzywa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślubniczka
i tak zrezygnowaliśmy z lokalu który był jeszcze tańszy bo 140zł za 2dni, ale dlatego ze tak jest sala nam nie odpowaiadajaca, nie ma przedziału i zrezygnowaliśmy, a ta pani ma tani lokal bo obok jest konkurencja i chce przyciagnąć klientów tylko zeby ta sala była inna, a tak to szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślubniczka
myśleliśmy aby zrezygnowac z poprawin, tylko ze u nas same osoby sa przyjezdne z daleka i tak głupio po pierwszym dniu juz żeby się rozjeżdżali, lokal w tamtym roku brał 90zł od osoby, ale tylko dlatego ze dopiero powstali i na zachetę, lokal jest piekny, zielono-biały, sliczny, ale tak na raz wydac 10tys to cieżko, a wynająć sale i catering to mąż sie nie godzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omxomxwocw
a w jakiej czesci Polski sa takie ceny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślubniczka
małopolska, miedzy Trnowem a Nowym Sączem, pozzerie mają nawet ceny 80zł za 2dni, ale sala taneczna jest bardzo mała, jedzenie super, ale jednak ta sala taneczna, jeżdzimy już tydzień czasu za salą, zeby w miarę tanio było,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki pisze...
to o czym piszesz to dwudniowa potancowka w wiejskiej remizie,a nie zadne wesele nie macie pojecia o elegenckim weselu,na poziomie a ceny o jakich piszecie to chyba smiech na sali za 135 zl to chyba starego kurczaka i frytki wasi goscie dostana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślubniczka
to jest lokal a nie remiza, mogę dać linka do tego lokalu, ale żeby nie było że to reklama, chciałam zasiegnąć opini osób znajacych się a nie krytykujących, byliśmy tam wczoraj, dostaliśmy 3zestawy menu do wyboru, zrezygnowaliśmy z 4dania dlatego ze ślub jest późno wiec cena jest niższa,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślubniczka
halooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość impossible
Ten drugi okropnie kiczowaty, strasznie dużo ozdób, 90% bym wywaliła, pierwszy ładniejszy, ale chyba ślepy wybierał i łączył kolory. Bardzo dobrze,że rezygnujecie z 4 dania, w końcu ktoś rozsądny, kto nie mierzy udanej zabawy ilością podanego jedzenia. Ja bym wybrała pierwszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×