Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mieszkanko

Generalny remont mieszkania - pytanie, pomóżcie!!

Polecane posty

Gość Tomek

na czas remontu można  przenieść rzeczy  do Less Mess fajna opcja  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabela L

Chyba sobie żartujesz, że nie da się samemu zrobic remontu. Owszem jak się komuś nie chce to pewnie, że powie, że sie nie da.Nie wiem nam się dało i poszło nam to nawet szybko. Teraz juz tylko czekamy na meble, które zamówiliśmy na scandicsofa.pl i bedzie już po wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata01

Oj, czasami rzeczywiście nie da sie wszystkiego zrobic samemu, są rzeczy do których warto wynająć fachowców. W sumie wszystko zależy od rodzaju remont. Nasz opierał się będzie jedynie na odświeżeniu ścian i wymianie niektórych mebli, a takie rzeczy da radę się samemu zrobić. Farbe już mamy kupioną, a i meble praktycznie też juz wybraliśmy na slf24.pl. Znamy doskonale ten sklep i wiemy, że spokojnie można je kupić bo przede wszystkim są solidnie zrobione i pieknie wyglądają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Przeprowadzając generalny remont na pewno musicie się rozejrzeć za firmą, która zajmie się wywiezieniem gruzu i odpadów pobudowanych. Jeżeli mieszkacie w okolicach Szczecina to polecam wam www.jumar.info.pl Na nich można polegać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek

na czas remontu można  przenieść rzeczy  do Less Mess fajna opcja  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza

Myślę, że przed kładzeniem czegokolwiek warto pomyśleć o sprawdzeniu wszelkich  rur i instalacji. Jak w łazience masz mieć piecyk gazowy też warto go sprawdzić, albo wymienić. Jak ja zmieniałam piecyk korzystałam z usług firmy - Centrum Serwisowe Urządzeń Gazowych. Ofertę znajdziesz na -----> http://www.centrumgazowe.pl/ - profesjonaliści w dobrej cenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka

Polecam superekipę RS-DOM. Sprawdzą się w każdej sytuacji. Profeska i dobre ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wera

Przy przeprowadzce na pewno przydzadzą się kartony, folie bąbelkowe, czy worki: ekartony.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adammo

Ja z kolei podrzucić mogę namiary na firmę zajmującą się wywozem śmieci, gruzu i odpadów poremontowych -Sawogruz www.sawogruz.pl/ Z ich usług możecie w obrębie Zgierza i okolic. Firma podstawia kontener i odbiera go na czas. Z cenami nie przesadzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olha

Popieram, Less Mess ma rożne pomieszczenia i można wynająć na ile sie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Porządne fototapety z flizeliny masz na fototap.pl. Szybko się coś takiego klei do ściany, nie musiałem specjalnie dzwonić po szwagra tapeciarza, żeby się tym zajął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marmurovva

Podczas remontu nie należy też zapominać o wymianie elektroinstalacji. Mój mąż niedawno wymieniał przy okazji remontu generalnego na akcesoria marki Ospel. Prezentują się bardzo trwale, funkcjonalnie i estetycznie, a przy tym zapłaciliśmy rozsądne pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nina

Najlepszym miejscem na szykowanie się na nowe mieszkanie są magazyny w Less Mess Storage, zaniast czekać z kupowaniem na ostatnią chwilę można za każdym razem przyjechać i dorzucić do swojeg magazynu kolejne niezbędne cudeńko :):)

 

LOVE LESS MESS STORAGE LOVE ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ELka

Polecam ekartony, duży wybór, praktycznie wszystko co jest potrzebne do zabezpieczenia rzeczy podczas przeprowadzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erykP

Świetny wybór materiałów budowlanych i wykończeniowych znajdziecie w www.materialybudowlanekrokowa.pl/ w Krokowej w pomorskim. Mają też dobre ceny, dlatego ja się u nich całościowo zaopatrzyłem. Mają nawet sprzęt RTV i AGD jakby kogos to tez interesowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romantyczna

Z Krakowa polecam biuro DD Projekt. Skorzystałam z ich usług podczas prac wykończeniowych nad mieszkaniem i ogólnym remontem. Podeszli do tego bardzo profesjonalnie a dodatkowo jeżeli chodzi o aranżację wnętrz mają stylowe, oryginalne i bardzo nowoczesne pomysły dlatego jestem bardzo zadowolona z tego jak finalnie wygląda moje mieszkanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamela

ja niedawno remontowałam mieszkanie, w którym niestety musiałam jednocześnie mieszkać w trakcie remontu, na szczęście nie przez cały ten okres. najpierw doprowadziłam do porządku kuchnię i łazienkę, a jak przyszedł moment w którym już musiałam tam się przenieść, to z nieba spadł mi less mess storage. wynajęłam tam pomieszczenie, w którym trzymałam wszystkie meble, sprzęty itp a także swoje rzeczy osobiste. dostęp jest tam nieograniczony 24/7 więc jak tylko coś potrzebowałam to po prostu jechałam i brałam. polecam wszystkim takie rozwiązanie bo jest naprawdę wygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×