Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mężczyźni którzy nie chcą

Mężczyźni którzy nie chcą dzieci!!!

Polecane posty

Gość mężczyźni którzy nie chcą

Moim zdaniem są wybrakowani, niezaradni i głupi skoro nie myślą o przedłużeniu swoich genów. To wybrakowane egzemplarze nie myślące o przyszłości i zachęceniu swojej kobiety do rodzenia dzieciaczków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afdadf
To prawda! Z takim facetem jest coś nie tak, ale z kobietą która nie pali się do macierzyństwa również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdzfgjh
a ja myśle ze ty jesteś wybrakowana umysłowo skoro jedyny cel twojego istnienia to urodzenie stada bachorow, daruj se lepiej i wyeliminuj swoje geny ze środowiska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wjudhcb wjuhcb
Kazdy ma prawo przezyc zycie, jak chce i nikogo nie nalezy zmuszac do plodzenia dzieci, jesli dana osoba nie chce, nie czuje sie gotowa. W jakiej wtedy rodzinie wychowa sie niczemu nie winne dziecko-gdzie rodzice zmusili sie do posiadania potomstwa, bo juz ten wiek, bo tak niby trzeba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejna krowa rozpłodowa
wylewa swoje frustracje :D nie cierpie bachorów i mam super figurę, nie mam wiadra między nogami jak matki polki i mam kase na podróże, ściska was?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietttoooo
Są mężczyźni którzy TERAZ nie chcą dzieci, Z TĄ KOBIETĄ nie chcą dzieci.....................ale nie jest powiedziane że im się kiedyś nie odmieni i kiedyś zechcą mieć dzieci....oni maja czas.....są płodni aż do śmierci..........oni o tym wiedzą.....zostawiają sobie furtkę i może kiedyś jak spotkają swoją wymarzoną kobietę to zdecydują się na dziecko....widocznie ty nie jesteś dla niego taką kobietą skoro nie chce z tobą mieć dziecka...a tobie się wydaje że łączy was miłość..naiwna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwy facet chce miec
potomka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heeeehhhhe
Prawdziwy facet to chce ciupciać bez konsekwencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co drugi raz ten sam temat
ktory sie od paru godzin ciagnie na uczuciowym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem nienormalna:(:):)
z tymi facetami to bywa roznie a zwiazaam sie z moim obecnym mezem 4 lata temu i bardzo mi odpowiadalo to ze nie chcial miec dzieci, dzis o niczym innym nie slysze tylko o tym ze chce dziecko, a najlepiej dwoje dojrzal i tyle tyle ze a nie wiem czy chce, i jest problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kolejna krowa rozpłodowa
niedouczona babo nie miej dzieci nigdy, szkoda żeby taka głupia baba się rozmnażała. dowiedz się co oznacza określenie matka polka. nie chodziłaś na polski kretynko? podstawówki nie kończyłaś? jak mnie wkurwia jak ktoś używa słów których znaczenia nie zna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobietttoooo---> Kobieto, jaka ty ograniczona jesteś. Twoje horyzonty myślowe są tak wąskie, jak szpara w drzwiach. Byłaś z facetem, który nie chciał mieć dzieci i ubzdurałaś sobie, że to nie ty jesteś tą jedną jedyną, z którą chciałby mieć potomstwo, że wypowiadasz się za wszystkich mężczyzn? Sytuacje są różne. Znam mężczyzn, którzy w związkach są bardzo szczęśliwi, nie ociągali się z zaręczynami, ślubem, a deklarują, że dzieci są nie dla nich, a aktualna wybranka nie ma tu nic do rzeczy. Jedni poglądy zmieniają z wiekiem, a drudzy nie. Skoro dla ciebie mężczyzna, albo kobieta, którzy nie chcą mieć dzieci są wybrakowani, to dla mnie ty taka jesteś, bo nie potrafisz zrozumieć i pojąć tak prostej rzeczy jak to, że ludzie są różni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobietttoooo---> Kobieto, jaka ty ograniczona jesteś. Twoje horyzonty myślowe są tak wąskie, jak szpara w drzwiach. Byłaś z facetem, który nie chciał mieć dzieci i ubzdurałaś sobie, że to nie ty jesteś tą jedną jedyną, z którą chciałby mieć potomstwo, że wypowiadasz się za wszystkich mężczyzn? Sytuacje są różne. Znam mężczyzn, którzy w związkach są bardzo szczęśliwi, nie ociągali się z zaręczynami, ślubem, a deklarują, że dzieci są nie dla nich, a aktualna wybranka nie ma tu nic do rzeczy. Jedni poglądy zmieniają z wiekiem, a drudzy nie. Skoro dla ciebie mężczyzna, albo kobieta, którzy nie chcą mieć dzieci są wybrakowani, to dla mnie ty taka jesteś, bo nie potrafisz zrozumieć i pojąć tak prostej rzeczy jak to, że ludzie są różni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×