Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sfddf

studia w uk + praca

Polecane posty

Gość sfddf
bo bylam na praktyce w uk i w miare mi sie podobalo. tzn nie az tak, zeby zostac tam cale zycie (uchowaj Boze!) ale chcialabym wrocic na rok. w niemczech jest wiekszy ped za kariera i stres. do francji nie wiem. wydaje mi sie, ze studia po angielsku sa bardziej cenione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moze i masz racje, ale musisz wziac pod uwage tez te wszystkie koszta itp, ja osobiscie nie wiem gdzie bede robila magistra i czy w ogole :s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfddf
no ale jestes pewna, ze na master nie dostaje sie grantow? jak to mozliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalnie, student finance dofinansowywuje tylko studia licencjackie, kazde nastepne studia robisz na wlasna kieszen i tak jestem pewna bo nam to w kolko powtarzaja, ale tak jak juz mowilam chodzi o moj kierunek. Nie wiem jak jest z innymi kierunkami (choc podejrzewam, ze tak samo) i jak jest jesli nie studiowalas wczesniej w anglii, musisz gdzies to sama znalezc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza007
Tu jest o finansowaniu studiów http://swift.edu.pl/studia/finansowanie/ Można je finansować z pożyczki studenckiej, którą niekoniecznie się zwraca i to jest duży plus. Swift prowadzi rekrutacje na studia w Uni of Bedfordshire, Huddersfield, Sunderland, Northampton. Warto się do nich zgłosić i przez nich wszystko załatwiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysssszka
Wszystkim tym, którzy studiują lub pracują w UK, polecam polską księgarnie internetową, które nazywa się REWULUCJA. Tutaj http://www.rewolucja.co.uk można zamówić książki. Zawsze tam kupuję, bo dostawa jest tania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×