Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Samotny tata

tak to jest

Polecane posty

Gość Samotny tata

Witam wszystkich serdecznie! jak wynika z niku jestem mężczyzna ( z Warszawy ). O istnieniu owego portalu dowiedziałem się około pół roku temu szukając zupełnie czego innego, ale życie takie już jest że często dostajemy co innego niz szukaliśmy :) . Ale do rzeczy, tu zwracam sie do Pań bo jak sądze to one są tu w zdecydowanej wiekszości. Wiekszość z Was wiesza psy na meżczyznach, wyliczacie świństwa jakich się dopuścili. Zdrady, bicie, picie, brak zainteresowania Wami i rodziną,niepłacenie alimentów itd itd. Po części macie rację. Po części ? Wszystkich tych niegodziwości dopuszczamy sie bez względu na płeć, wiek, wykształcenie czy status. Gdy córka miała trochę ponad rok jej mama a moja żona poznała duuuużo starszego pana który naobiecywał że uczyni z niej księżniczkę. Naobiecybał, pobawił sie nią i było po ich związku. Nasze małużeństwo sie rozpadło. Od tego czasu mineło juz pare lat. Mamusia ma drogie firmowe ciuchy, jeżdzi wyłącznie taxówkami, słowem finansowo powodzi sie jej całkiem dobrze. Ma zasądzone alimenty których nigdy nie płaciła. Powiedziała że nigdy nie będzie ich płaciła, to co ma oficjalnnie nie jest jej. pewnie wiele kobiet zna to ze swojego życia. Jestem w tej wspaniałej sytuacji że moi rodzice są wspaniałymi ludzmi. Wspieraja mnie jak tylko mogą. Zabieraja córke na wyjazdy, kupóją ubrania, prezenty i całą resztę niezbędnych rzeczy. To dzieki nim mam też czas dla siebie. Ale wracajac do tematu.. Nigdy wcześniej nie myślałem że takie rzeczy się zdarzają. Zycie ( niestety )pokazuje że tak. Pokazało że wsród kobiet tez są osoby które zostawią swoją rodzine dla innych czasem iluzorycznych kożyści. Którym los ich dziecka jest zupełnie obojętny. Drogie Panie, mam taka małą prośbę; Zanim kolejny raz powiecie że faceci to Swinnie i łajdaki pomyślcie że jako płeć nie jestęcie kryształowe. Pisząc to nie atakuje kobiet. Prosze tylko o nie uogulnianie. Każdy jest inny. A wszystkim życzę szczęsia Samotny tata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hajajksiue
oczywiscie to dziala w obie strony,krzywdza kobiety i mezczyzni rowniez ogolnie zycie jest do dupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tego calego monologu
zauwazylam tylko razace w oczy bledy ortograficzne i interpunkcyjne. sorry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo widocznie masz
ograniczenie umysłowe utrudniające skupianie się na rzeczywistym problemie tylko na drugorzędnych sprawach. Jestem kobietą i mimo wszystko popieram w 100% autora tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siri
do autora: No fakt błąd na błędzie ortograficznym, na przyszłość zauważ kiedy komputer podkreśla Ci na czerwono wyraz tzn.,że napisałeś go błędnie...wtedy wracasz do danego słowa i je poprawiasz...Poza tym masz rację w 100 % co do tego,że baby są też niekiedy podłe, wyrachowane, wykolejają się jeszcze szybciej niekiedy od facetów...są po prostu ludzmi tak samo jak mężczyżni i podlegają tym samym namiętnościom , a te same przyczyny powodują te same skutki...Szkoda mi Ciebie bo widzę,że się tym bardzo przejmujesz i się z tego powodu gryziesz...no chłopie takie jest po prostu życie...Spotyka nas niekiedy coś na co wcale nie zasługujemy, sami jesteśmy w porządku to myślimy,że ktoś będzie wobec nas fair....ale tak nie jest i trzeba to przełknąć...Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesse
współczuję tacie takich doświadczeń. Dobrze, że taki głos gdzies czasem się pojawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet, nie przejmuj się
o błędach piszą kurwy które szukają usprawiedliwienia dla swojego łajdactwa. A wy kurwy nie wiecie, że nie każda przeglądarka ma możliwość sprawdzania pisowni? Głupie dziwki jesteście. I kurwy tak jak żona tego faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę Pana, przeciez to tylko stereotyp,ze faceci to świnie itp. Raz się sprawdza,raz nie. Proszę się nie burzyć;p Przeciez jezeli psy wieszaja,to przez konkretnych osobników,nie przez Pana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×