Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zanwiwi22

pilnie prosze was o pomoc

Polecane posty

Szukam filmu który oglądałam w miarę dawno temu i za jasna cholerę nie mogę sobie ani przypomnieć aktorów ani tytułu .Z tego wszystkiego co pamiętam to kilka scen które poniżej opisze . Było małżeństwo bez dzieci które kupiło dom gdzieś na uboczu w czasie filmu okazało się , że kupili go z jakimś facetem który był tam zameldowany czy go odziedziczył jakoś tak . w tym domu było dużo do zrobienia a ze ten lokator potrafił to robić wiec został z nimi w tym domu . potem okazało się ,że te małżeństwo nie ma co jeść....wiec żona poprosiła męża żeby pojechał do miasta i została sama z tym lokatorem . on miał te jedzenie ona go nie miała tam w trakcie filmu zaczęła z nim sypiać za jedzenie bo mąż już nie wracał dobry tydzień . Lokator wiedząc , że może ją mieć ponieważ ona chce przeżyć zaczyna to wykorzystywać w brutalny sposób ...każe jej myc podłogi itd . potem mąż jednak wraca ale już ona jest z nim bo myślała , że on już nie wróci on już nie ma wstępu do mieszkania on spał na dworze a ona z nim tym lokatorem w domu i co jakiś czas chodziła tego męża dokarmiać nie wiem jak jeszcze lepiej opisać ten film....aha na końcu okazuje się że ta kobieta jest w ciąży ale sama nie wie czy z mężem czy z tym lokatorem z którym sypiała za jedzenie Dlatego mam prośbę jeśli ktoś z was kojarzy ten film i pamięta tytuł filmu lub chociaż jakiegoś aktora lub tą aktorkę kojarzy z tego filmu to proszę o pomoc Z góry dziękuje i Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie Kasiunia 21
Svetlana and her dog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×