Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Śliczna Luiza,,,,,,,,

czym smarujecie chlebuś na kanapkę

Polecane posty

Gość Śliczna Luiza,,,,,,,,

ja ostatnio mixełkiem łaciatym,ale nie wiem czy to zdrowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja darowałam sobie masła. Zaczełam smarowac twarożkiem, kanapeczki od razu pyszniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodziutka beatka
ja kromeczki chlebusia smaruję masełkiem,bułeczki też masełkiem i kromeczki pieczywka chrupkiego też :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te twarożki to też pól na pół z chemią smaruję serkiem topionym, też chemia, ale nie jełczeje na zewnątrz lodówki i nei jest twarde jak kamień w lodówce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cotosieporobilo
słodziutka beatka----> ty dopiero uczysz sie rozmawiac, czy pracujesz w przedszkolu?:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cotosieporobilo
o przepraszam twoj wpis, chyba mial byc wpis z lekka ironiczny :D:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodziutka beatka
cotosieporobilo-----> ;-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serek topiony??????????
Ewa :D Ale błysnęłaś! W twarożkach jest akurat mniej syfu niż w Twoich topionych :D :D Wiesz, z czego się robi serek topiony? Ja odkąd się dowiedziałam, nie patrzę nawet w stronę tego syfu!!!! Do smarowania pieczywa polecam pastę z awokado lub czarnych oliwek. Pycha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z czego sie robi serek topiony? to chyba jeszcze zalezy od marki produktu? Sa lepsze i gorsze...nie wszystkie maja taki sam sklad Ja smaruje maslem, ale takim mixem 50% masla i reszta olejow roslinnych Wolalabym samym maslem, ale nie chce mi sie bawic w roztapianie go po wyjeciu z lodowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja smaruję masłem, takim
prawdziwym swojskim, które sama robię z mleka prosto od krowy ;) Mamuśka ma krowę i wyrobów z mleka mam tyle, że hoho :D Trochę z tym pracy jest ale jaki efekt ;) a taki twarożek swojski niebo w gębie. Dzisiaj właśnie robiłam oponki z białego sera. Ser żółty też robię i powiem Wam, że pycha ale tłusty strasznie więc od razu widać, że taki sklepowy (z tych tanich) koło sera żółtego nie stał :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja smaruję tylko masłem, Lurpak albo osełkowym. Kupuję, kawałek daję do maselniczki ( tyle, żeby w ciągu dnia zużyć) i resztę chowam do lodówki. Fakt, wkurzające jak zapomnę i potem jest twarde i muszę czekać, no ale to przecież chwilka i jest miekkie. A serek topiony fakt - też od kiedy wiem że to same świństwa i nic wartościowego to nawet nie patrzę na nie w sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klikam !!!!! Zawsze!
My w domu tylko osełką górską Sobik :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka smarujesz chleb serkiem
topionym a na to dajesz pozniej np szynke i pomidora? :o fuj :o Nie wspomnę o tym, że serek topiony to gówno :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KASIA BOSACKA
MÓWIŁA ŻEBY POD ŻADNYM POZOREM NIE KUPOWAĆ SERÓW TOPIONYCH BO TO SAMA WODA I CHEMIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to sobie poczytaj, czym jest spulchniony biały serek typu Hochland jest nie lepszy od topionego nie wspomnę o miksach masła i utwardzonego oleju palmowego, najtańszego i najgorszego ze wszystkich olejów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhioppo
masełkiem pow 82% bez ulepszaczy, pastą twarogowo warzywną, pastą z makreli, pomodorową, pasty robię sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja smarowidło robię sama , kupuję mleko od gospodarza,zbieram śmietane i w słoju ubijam masło.kupuję też u tego samego twaróg i mieszam go z masłem ,doprawiam solą i pieprzem i robie taki swojskie smarowidło , do tego ogórek kiszony.Jak jem chleb z wedliną do wcale nie smaruję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juanitkaaaa
delma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko i wylacznie maslem
82%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kanapki z reguly jem tylko na wynos, czyli biore do pracy, wiec smaruje chlebus musztardka, a do kanapki wkladam plasterki zoltego sera i wedliny :) nie trzymam kanapki w lodowce, wiec zanim ja jem, jest o temperaturze pokojowej, zolty serek nadaje jej pysznego mleczno-maselkowego posmaku, a musztarda orzezwia :) natomiast na sniadanie w domu kromke chleba smaruje serkiem kremowym (typu philadelphia itp.) a na to daje cos rybnego albo jajkowego :) sporadycznie smaruje maslem, ale to tylko wtedy gdy jem chleb, czy bulke, z samym pomidorem albo ogorkiem, bo do sera i wedliny juz mi nie potrzeba dodatkowego tluszczu w formie masla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani na włościach 17
wiem,że niezdrowo - ale smalec z mięskiem i kiszony ogór do tego!!!!Ale to sporadycznie,tak na codzień biały serek BIO z biedronki,jest bez świństw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krew zalewa
jak sie czyta ciebie Ewa?????????? Kupujesz w marketach a tu ci maslo nie pasuje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no Ewa juz taka jest, wiecznie
mądruje, że sie zdrowo odżywia i krytykuje jak ktoś je co innego niż ona, tych co uzywają kostek a sama używa kostek grzybowych, żre serki topione, piecze ciasta z hortexa te z proszku, do zup dodaje vegete natur (bo jak napisane jest na opakowaniu natur to juz mysli ze to zdrowe) :o Babka ma cos z glowa i mega kompleksy. Wszędzie się wpierdziela ze swoimi wywodami jak to ona zdrowo nie je a na kazdym topiku zalicza wtopę bo okazuje się, że sama je chemie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś z głową i kompleksy to ma ta, która zamiast pisać na temat, żarliwie komentuje moje wypowiedzi pozbierane z róznych topików, wyrwane z kontekstu i tym samym pozbawione sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krowwwwwwkiiiiiiiii
z tego co zauważyłam to właśnie Ty nie odpowiadasz w większości topików na temat tylko udajesz wszystko wiedzącą i wpieprzasz się w każdy temat ze swoją złośliwością i krytykujesz tych co robią inaczej niż Ty! Wyobraź sobie, że są ludzie którzy wolą sobie posmarować chleb chemicznym masłem czy twarożkiem niż równie chemicznym serkiem topionym. Widać, że jesteś nieszczęśliwa skoro swoją złość wylewasz na forum i to o gotowaniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oto nasza mała mi
a co sądzicie o margarynie benecol???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lurpakiem-
Wyjmuje pól do maselniczki i zuzywam w ciagu dnia . Drugie pól do lodówki. Jak jest twarde to na 25 sek do mikrofalo i jest super. Nigdy nie używam margaryn nawet do ciasta. Serkow topionych tez nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×