Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nowinka.

Topik dla nowych

Polecane posty

Gość mnbgfdew
Adonis:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i dostałem "wspaniałą" radę >Man go wywalic na śmietnik.Czyli wydatek jutro napewno.Truskawki odpadają ,ponieważ w młodości pracowałem aby dorobić sobie parę groszy u rolnika ,który miał kilka tysięcy kaczek i gęsi.Po miesięcznym pobycie(wikt i opierunek gratis) jeszcze trochę kasy tez było.Więc śniło mi sie jeszcze długo tę kwakanie i gęganie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz pytanie jaki rodzaj kupić LC-dek albo inny tej klasy.Oczywiście aby oczy nie bolały i w słońcu nie odbijały się przedmioty w pokoju.Słucham waszych wypowiedzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23'' LG Flatron E2350V-PN (LED) TN LED | HDMI rozdzielczość nominalna: 1920 x 1080 piksele; kontrast: 1000:1; czas reakcji plamki: 5 ms; cyfrowe złącze DVI: tak; technologia wykonania: TN; porty wejścia/wyjścia: HDMI; jasność: 250 cd/m; wielkość plamki: 0.27 mm; do wyboru i koloru za jedyne 739zł.Jak myślicie cudne wspaniałe kobietki kupować tego "diabła":P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Baby miały inne zajęcia:) Fakt u gospodyni skończyło się na obietnicach. Kupuj chłopie kupuj.Zresztą nie znam się na tym:) Ostatni Twój wpis bardzo mi się podobał:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Miłego i słonecznego dzionka🌻❤️🌻 Baby kajście sie potraciuły przeca niy byda sam sum gyngoł--dosłownie tłumacząc z gwary śląskiej Kobiety gdzie sie zgubiłyście.Przeciez nię będe tutaj sam gęgał. Mały słownik:P kaj---gdzie sam--tutaj sum--sam Cosik jak sie nie ruszy niechybny kres tego tematu.:O:( Szkoda wspaniałe cudne kobietki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marika bank proponuje mi srebrną karte.Rok jest bezpłatna.Czy warto sie angażować??Karta jest uprawniona do zakupów w sieci handlu krajowego jak i zagranicznego.Co Ty na to??;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wygodnie jest robić nią zakupy. Wpłacasz miesięcznie całą kwotę lub minimalną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli wybierzesz jakąś tam sumę z bankomatu wtedy pobierana jest prowizja.Jeżeli zakupy w sklepie to bez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×