Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nowinka.

Topik dla nowych

Polecane posty

witam ;-) zawsze mówiłam że elektryczny czajnik jest lepszy- nie zdarza się go przypalić jak już to spalić :-P jak już mowa o wietrzeniu mieszkania i porządkach ( to sama dodałam) to może i u mnie pomożecie bo się zbieram od rana ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój dom już od dwóch tygodni jest biedny:)Też chętnie skorzystam z pomocy:) Ale jeszcze parę dni wtedy złapię mopa wariata i heja:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzisiaj incognito na topkiku
taki sobie facio i jak ? Kupiłeś nowy monitor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do monitora musi byc klasy podwyższonej aby nie kupować ponownie za 2 lata.ten obecny wytrzymał 15 lat,więc pora na staruszka najwyższy czas przyszła.:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Dobrze że nie mam renty:P Faktycznie bardzo tu cicho.Gospodyni założyła i się zmyła:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowinka.
Gospodyni podczytuje ale raz ze w złym nastroju, a dwa ze topik w zasadzie nie na temat płynie, czyli sumując- gospodni nie ma weny. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za często nie bywam to fakt.Jestem zajęta ale jeszcze trochę,trochę. Pomalutku zakańczam sezon.Myślę że do niedzieli.Trochę trzeba zostawić dla ludzi niech sobie też trochę zbiorą.Później prace tylko kosmetyczne i wakacje:D Powiedzmy:) Wczoraj był upał więc wieczorem zaprosiłam moich panów na piwko. Za parę dni się rozjadą:( Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowinka nie chciałam Cię urazić:) Wiem że każdy z nas jest zajęty. No,na mnie już czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowinka.
Marika nie czuję się urażona, skąd. Po prostu mam cieżkie, zajęte dni i nie mam nastroju na pisanie w zasadzie nie wiem o czym :-D Facio nie ma WATOW a co do tematu he he ten topik miał swój temat więc po co mam wrzucać nowy? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i o droge pytamCo tak niemrawo ,co się dzieje w państwie duńsk tfu kafeteryjnym.:O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Całe naręcze kwiatów i uczucia dedykuje powabnym i pieknym paniom tutaj przebywającym.🌻Natomiast facio ma stanowczy lecz mocny uścisk dłoni))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×