Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość matka zona.

wczasy nad morzem, poradzcie

Polecane posty

Gość matka zona.

jak jezdzicie na wakacje nad morze to czy odpowiednio wczesniej rezerwujecie sobie domki, pokoje?? Czy jednak jest szansa ze sie cos złapie na ostatnia chwile na miejscu??Moi rodzice jak jezdzili juz kilk razy to zawsze znajdywali n miejscu wolne pokoje i tak radza nam zrobic, ja jednak mam obawy. Jezdzicie na wczasy tak bez rezerwacji???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamama26
jakbym jechała sama z meżem to bym tak pojechała - a jak z malutkim dzieckiem to bym wolała mieć miejsce gotowe - byłam tak kiedyś w zakopanem i owszem noclegi były ale troche nam zajęło żeby znaleźć w fajnym miejscu i fajny pokój.. zawsze można poszukać w necie i podzwonić pare dni przed wyjazdem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tojatojatojatoaj
lpeiej zadzwon teraz choc i tak watpie bys cos znalazla....juz troche pozno....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hajajjaa
ja zawsze rezerwuje wczesniej i jade na gotowe,nie musze sie potem martwic, ze nie znajde,bedzie drogo itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladaco
i w sezonie są wolne pokoje osiągalne . Na dworcu w zeszłym roku w Łebie było pełno amatorów poszukujących tanich kwater i sprzedających tak jest co roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nad morze jezdze zadko, duzo czesciej w gory ale pod wzgledem kwater jest porownywalnie. jesli jade tylko z mezem to na miejscu szukamy, ogladamy sobie warunki i wybieramy (zawsze to inaczej wyglada na zywo), a jesli wieksza ekipa, ze znajomymi, rodzina itp to rezerwujemy wczesniej - dla wiekszej grupy osob ciezej cos znalezc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalezy jaki cię komfort inetresuje, jeżeli wystarczy ci tylko łóżko i 2 km do morza to jak najbardziej znajdziesz kwaterę . Ja w tym roku , rezerwowłam domek w Dębkach w kwietniu , i powiem Ci , że tylko jeden domek był wolny z tych które mi przypadły do gustu . No ale mamy fajny domek , 300 m od morza , jadę z koleżankami z dziećmi i uznałyśmy ze jakiś standard trzeba zachować . Ja jadąc z dzieckiem bym nie ryzykowała i zamówiła wczesniej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli nie masz dzieicka, to możesz sobie pozwolić na taką spontaniczność.Ale gdy jest maluch trzeba dokładnie sprawdzić jakie warunki Cię czekają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ćma cme goni
Ja raz tak pojechałam i wiesz co? Nie znależliśmy żadnej kwatery, skończylo się na tym iż zmeczeni po podróży zostalismy na cholernie drogim polu namiotowym z malutkim namiotem ,za który płacilismy 45zł za dobe... NIGDY WIĘCEJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfetkaaaaaaa
ja tam zawsze rezerwuję zwłaszcza, że nad morze mamy ok 700km i na miejscu po takiej podróży nie chciałoby sie mi jeszcze kwatery szukać... Poza tym jeśli szuka się czegoś konkretnego a nie byle czego tylko żeby miało łazienkę i łóżko to niestety trzeba szybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My jedziemy do Jaroslawca. Pokoj rezerwowalismy na poczatku marca. Juz wtedy ponad 80% kwater bylo pozajmowanych. Trafilismy na fajne miejsce (blisko lasy i morze) i dobra cene (my 40zl/doba ,a corcia 5zl/doba) . Jak masz zamiar jechac nad morze z maluszkiem,to nie jedz w ciemno. Moze czekac Cie rozczarowanie :( Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matka zona.
dzieci nie sa takie male. syn ma 3 latka a corka 7. Nie rezerwowalm bo sie zrazilam. W tamtym roku zarezerwowalam kilk miesiecy wczesniej, zaplacilam zaliczke ale wypadek losowy w naszej rodzinie przyczynil sie do tego ze nie pojechalismy...teraz tez niewiem jak bedzie, mamy zamiar pojechac ale co wyjdzie to zobaczymy. Nie zalezy mi na warunkach niewiadomo jakich, to sa wakacje, nie mam zamiaru calyczas siedziec w domku i gotowac. Wystarczy by byl dach nad glowa, lozka, jakis anerks kuchenny no i lazienka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×