Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość M,N,M

Wyniki Matury 2011

Polecane posty

Gość M,N,M

Nie orientuje się Ktoś kiedy będę wyniki matury 2011 w internecie (tzn. chodzi mi o te indywidualne konta każdego ucznia)? Wiem, że do szkół mają być dostarczone do 30 czerwca (czwartek), ale w internecie miały być kilka dni wcześniej, a dzisiaj już poniedziałek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jlkdjla
co mialo byc dostarczone do szkol do 30czerwca? chyba chodzi ci o rekrutacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M,N,M
OKE ma przesłać do szkół świadectwa maturalne, gdzie będzie je można odebrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jlkdjla
A no to tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamasssss
w necie maja być 29.06 o 00.00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M,N,M
Serio, czy to taki dobry żart?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamasssss
poważnie, tak gdzieś przynajmniej czytałam. nie chciałabym z tego żartować, gdyż sama jestem tegoroczną maturzystką i na samą myśl coś mi staje w gardle;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M,N,M
No to w takim razie są naprawdę bardzo zabawni, no cholera jasna ;/. Dwa miesiące trzymać ludzi w niewiedzy i jeszcze łaskawie nie wrzucić tego trzy dni wcześniej, agrr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamasssss
jestem tego samogo zdania, bezsensem jest tyle czekać w naprawde pełnym stresie. ale już niedługo,szczerze mi sie chyba nie spieszy;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam do was takie pytanie
a jesli ktos nie zdal jednego przedmiotu i nie dostanie swiadectwa i wie to na pewno to czy dostanie jakas kartke mimo wszystko z wynikami z pozostalych przedmiotow ktore zdal? czy dopiero wszystkiego dowie sie w sierpniu.. jesli wtedy zda? wie ktos, bo ja nie zdalam ustnego angielskiego, a reszte prawdopodobnie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M,N,M
Nie mam pojęcia, jak to wygląda w takim przypadku, ale myślę, że dostaje się jakieś zaświadczenie, albo coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamasssss
ojej, bardzo współczuję przez taką naprawdę GŁUPOTĘ tyle problemów. Wydaje mi się, że świadectwo otrzymasz dopiero w sierpniu, po zdaniu tego egzaminu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam do was takie pytanie
no swiadectwo tak, ale czy dowiem sie chociaz jak mi podszedl polski i matematyka? czy bede jeszcze w nieswiadomosci :o wolalabym wiedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M,N,M
No i wydaje mi się, że w tym przypadku przydatne byłoby to konto internetowe, bo ta zapewne będą takie informacje, tak myślę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzyna12234
na pewno bedzieogla zoacyc na sttronie jak Ci poszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M,N,M
Teraz mi się przypomniało, że moja koleżanka w zeszłym roku nie zdała pisemnego angielskiego i matmy, a pomimo to znała wyniki z reszty przedmiotów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam do was takie pytanie
a jakiej stronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamasssss
na strone cke Twojego woj. ale np. u mnie na mazowszu nie otrzymaliśmy tych kodów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia maturzystkaa
ja tez sie boje:-O W sumie to najbardziej stresowałam sie przed maturami, ale teraz jakos od dzisiaj rana jak mysle to mi staje kolka w gardle:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgfgdggd
no wlasnie na jakiej stronie mozna poznac swoje wyniki?????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamasssss
no mówię przecież , że wchodzisz na strone centralnej komisji egzaminacyjnej swojego województwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam do was takie pytanie
no ja też z mazowieckiego jestem i nic w szkole przed maturami nie mowili. Teraz nawet nie wiem ktorego konkretnie dnia beda wyniki do odebrania w szkole. Mam nadzieje, ze nie bedzie to zadna oficjalna uroczystosc jak zakonczenie roku :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam do was takie pytanie
ja po maturze z matematyki bylam pewna, ze zdalam, bo zrobilam dwa zadania otwarte jedno to wysoko punktowane z konca i drugie za 2. Reszte musialam zdobyc z testu. I wychodzi na to, ze zdalam na 20 kilka punktow. Moze dla niektorych to slabiutko, ale ja z matematyki kiepska jestem. No, ale teraz tak sobie mysle, ze wszystko sie zawali jesli pomylilam sie o jedna krateczke w arkuszu odp i wszystkie odpowiedzi źle podalam:( teraz mysle, ze wlasnie tak bedzie. Bo cholera nie sprawdzilam sobie tego. Kolezanka mi mrugnela, ze skonczyla ja w sumie tez.. i wyszlysmy. Pewnie i matmy nie zdalam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M,N,M
U mnie jest to na stronie OKE Kraków, konto nazywa się OBIEG. Nickiem jest PESEL, a hasło każdy dostawał jakoś w marcu. Tam oprócz wyników ogólnych, można np. sprawdzić ile punktów dostaliśmy za jakie zadanie. A ta informacja, że do 30 marca ma być w szkole dotyczy całej Polski,z tym, że ja na przykład dalej nie wiem kiedy mogę ten papierek u mnie w szkole odebrać ;/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M,N,M
"mam do was takie pytanie" dlaczego taki czarny scenariusz? Nie stresuj się na zapas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamasssss
mam pytanie---> nie nakręcaj się niepotrzebnie, teraz to nie ma sensu . na pewno dobrze zaznaczyłaś, teraz tylko Ci się tak wydaje. choć nie przeczę, że jak o tym napisałaś, to samą mnie coś w żołądku ścisnęło. no właśnie słyszałam , że Krakow j=i jeszcze gdzieś w jednym województwie jest taka możliwość sprawdzenia wyników przez internet. szkoda, że tylko tam inteligenci wpadli na tak komfortowe rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiiołekk19
czesc:) tez jestem maturzystka. sluchajcie.. jak to jest z rekrutacja? zeby zapisac sie na kierunek musze podac im wyniki, ktorych przeciez jeszcze nie znam:/ co mam robic? termin konczy sie 4 lipca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×